Poradnik WooCommerce dla początkujących

Kompletny przewodnik WooCommerce w języku słowackim. Prosta instrukcja jak zrobić e-sklep przeznaczony dla początkujących i zaawansowanych użytkowników tej wtyczki.

Poradnik WooCommerce dla początkujących

Najbardziej wszechstronny darmowy / bezpłatny przewodnik online po WooCommerce w języku słowackim. Wierzę, że ten podręcznik, jak założyć e-sklep, przewyższy nawet drogie płatne kursy Woo.

W tym podręczniku skupiam się na WooCommerce. Możesz znaleźć rzeczy związane z WordPress w pełnej instrukcji WordPress .

Samouczek WooCommerce – Spis treści

Instrukcja składa się z pojedynczych artykułów i ich części, do których można uzyskać dostęp, klikając odpowiednią pozycję w strukturze.

Wstęp

Czy WooCommerce wydaje Ci się zbyt skomplikowane? Wypróbuj FAPI , SimpleShop lub eshop-fast .

Instalacja

Wskazówka dotycząca szablonu: Z motywów premium mam dobre doświadczenia z szablonami StudioPress i Flatsome . Z darmowych szablonów z oficjalnym motywem WooCommerce Storefront .

Podstawowe ustawienia

Ustawienia produktu

transport

Stawki podatkowe i VAT

Statystyka

Wskazówka: w przypadku szybkiej witryny WooCommerce kluczowy jest wybór odpowiedniego hostingu. Polecam postawić na sprawdzoną jakość: WebSupport , Webglobe-Yegon lub Wedos .

Ustawienia poczty e-mail

Rachunek

Płatności

Wtyczki platobnebrany.sk i toret.cz są najczęściej używane do implementacji bramek płatności w słowackich i czeskich e-sklepach WooCommerce.

Produkt

Kategorie i marki

Wskazówka: Nie masz pewności co do e-sklepu? 5% rabatu na kursy WooCommerce z Akademii WP . Wyłącznie dla czytelników tego bloga. Zamawiając kurs wystarczy wpisać nazwę bloga w polu kuponu : wp.sk

Kupony zniżkowe

Zamówienia

REST API i skróty

Importuj i eksportuj

Wtyczki

Wskazówka: na oficjalnej stronie WooCommerce możesz znaleźć prawie 300 przydatnych wtyczek premium . Polecam również zajrzeć do wtyczek YITH , gdzie jest wiele przydatnych wtyczek darmowych i premium.

Alternatywy

Oprócz WooCommerce istnieją inne doskonałe rozwiązania e-commerce, dzięki którym możesz zrobić e-sklep. Jeśli chcesz szybko i łatwo zrobić własny e-sklep, polecam wypróbowanie jednej z poniższych usług:

Jak zrobić e-sklep – na zakończenie

Dużo wysiłku zajęło mi stworzenie dla Ciebie tego podręcznika WooCommerce , więc mam nadzieję, że będzie on dla Ciebie przydatny . Starałem się napisać go po prostu, po łopacie, dla początkujących bez technicznego skupienia.

Jeśli się nie mylę, jest to najobszerniejszy darmowy / bezpłatny internetowy przewodnik WooCommerce na temat tworzenia sklepu internetowego w języku słowackim. Wierzę, że przewyższy nawet wiele płatnych kursów.

Czy WooCommerce wydaje Ci się zbyt skomplikowane? Wypróbuj FAPI , SimpleShop lub eshop-fast .

Wskazówka na zakończenie: Nawet po przeczytaniu tej instrukcji nie radzisz sobie z e-sklepem? Skorzystaj z 5% rabatu na kursy WooCommerce z Akademii WP . Wyłącznie dla czytelników tego bloga. Zamawiając kurs wystarczy wpisać nazwę bloga w polu kuponu : wp.sk

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wesprzyj mnie jego udostępnianiem. 👍
WordPress Návod v PDF

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj