Ogólne ustawienia WooCommerce

Kolejnym krokiem w personalizacji sklepu internetowego są ustawienia ogólne. O niektórych z nich wspomniałem marginalnie w poprzedniej części poradnika Jak zainstalować WooCommerce . Wypełnij lub zmodyfikuj indywidualne ustawienia e-sklepu zgodnie z tym, co ustawiłeś w procesie instalacji WooCommerce .

Všeobecné nastavenia WooCommerce

Narzędzia do ogólnych ustawień sklepu internetowego można znaleźć w administracji WordPress pod WooCommerce ›Ustawienia .

Ustawienia główne

W sekcji ustawień ogólnych dodasz lub zmienisz ustawione dane, takie jak adres i lokalizacje sprzedaży, do których chcesz sprzedawać . Jeśli nie będziesz sprzedawać do wszystkich krajów zgodnie z ustawieniami, kliknij małą strzałkę w polu Sprzedaj do wszystkich krajów .

Masz do wyboru dwie opcje: Sprzedaj do wszystkich krajów z wyjątkiem … lub Sprzedaj do określonych krajów . Wybierz ten, który Ci odpowiada.

Ogólne ustawienia WooCommerce
Ustawienia główne

W wyświetlonym oknie wybierz kraje, do których chcesz sprzedawać. W podobny sposób konfigurujesz ruch. Kliknij strzałkę w odpowiednim polu i wybierz jedną z opcji wysyłki.

Ustawienie waluty

Znajdziesz tu również ustawienia geolokalizacji, umożliwiające obliczanie podatku VAT (w zależności od tego, czy jesteś płatnikiem VAT) oraz ustawienia waluty.

Ustawienia waluty WooCommerce
Ustawienie waluty

Ustawienie waluty pozwala ustawić menu, z którego korzystasz. Wystarczy wybrać menu z listy. Możesz także ustawić pozycję wyświetlania menu, separator tysięcy i dziesiętny oraz liczbę liczb dziesiętnych. Kliknij Zapisz zmiany , aby zapisać wszystkie zmiany w ustawieniach.

Więcej informacji można znaleźć w oficjalnej dokumentacji: docs.woocommerce.com

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wesprzyj mnie jego udostępnianiem. 👍
WordPress Návod v PDF

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj