Motywy WordPress dla sklep internetowy – TOP 30 na 2019

W tym artykule wybrałem najlepsze motywy WordPress dla e-sklep w 2019 r. 30 najlepszych darmowych i Premium motywów WooCommerce, które urzekły mnie swoim wyglądem, szybkością i kreatywnością. Jako bonus, powiem ci, które dwa motywy WooCommerce okazały się dla mnie najlepsze.

Motywy WordPress dla sklep internetowy

Znalezienie odpowiednich motywów WordPress dla e-sklep może nie być łatwe. Nie dlatego, że WordPress nie oferuje rozwiązań wysokiej jakości. Ale ponieważ mają tak wiele do zaoferowania. Możesz być tak przytłoczony bogactwem wyboru, że nie będziesz w stanie wybrać tylko jednego. Może mój mały przegląd pomoże ci w wyborze.

Ogromną zaletą motywów WordPress dla e-sklepy jest jego połączenie do wtyczki WooCommerce, która jest bogata w wybór funkcji do tworzenia sklepu internetowego, a tym samym doskonałe rozwiązanie dla każdego e-sklep. Poszczególne tematy różnią się od siebie.

Prawdziwą niespodziankę oferują głównie darmowe motywy. Mimo mniejszej liczby niż w przypadku płatnych motywów, oferują one wystarczającą liczbę funkcji dla dobrze ułożonego układu strony. Płatne szablony oferują oczywiście więcej opcji. Znajdziesz odpowiednie rozwiązanie dla każdego sklepu internetowego.

Przed wybraniem konkretnego motywu polecam przeczytanie instrukcji dotyczących wyboru motywu WordPress.

Oto mój wybór najlepszych i darmowych 30 najlepszych motywów na 2019:

1. Emporos

emporos

Emporos to jeden z wielofunkcyjnych motywów WordPress dla sklep internetowy. Jest w pełni obsługiwany przez WooCommerce. Może być używany przez różne rodzaje sklepów internetowych. Oferuje wiele opcji układu produktu i praktyczne ustawienia parametrów produktu. Użytkownicy docenią również optymalizację pod kątem maksymalnego czasu ładowania.

Prawdopodobnie nie trzeba przypominać, że programiści nie zapomnieli o optymalizacji SEO i zgodności ze wszystkimi urządzeniami, bez których żaden sklep internetowy nie może dziś działać. Korzystając z tego motywu WooCommerce, Twój sklep internetowy z pewnością będzie się różnił od innych. Pomimo wielu opcji, jest łatwy w konfiguracji. Emporos ma różne wersje demonstracyjne dla różnych rodzajów towarów.

Więcej informacji i demo

2. Halena

halena

Halena jest w pełni responsywnym motywem WordPress WooCommerce dla e-sklepy. Zaintrygowało mnie jego minimalistyczne wzornictwo, dzięki któremu sprzedawane towary wyróżniają się w wyjątkowy sposób. Zawiera cztery gotowe strony i wiele sposobów rozmieszczenia produktów.

Użytkownik może łatwo dostosować go do swoich potrzeb. Zawiera również takie funkcje, jak automatyczne powiększanie obrazu, filtrowanie i wyszukiwanie. Jest odpowiedni dla każdego produktu.

Więcej informacji i demo

3. The Hanger

the hanger

Hanger zawiera wszystkie niezbędne funkcje do tworzenia sklepu internetowego. Ma nowoczesny wygląd. Ten motyw WooCommerce jest kompatybilny z wieloma wtyczkami WordPress i jest w pełni responsywny, więc towary wyróżniają się dobrze na małym ekranie.

Zawiera również podstronę blogu. Nadaje się do produktów różnego rodzaju. Istnieje wiele opcji ustawiania menu, obrazów, stron produktów i kategorii. Jest stosunkowo łatwo instalowany i personalizowany za pomocą podręcznika użytkownika.

Więcej informacji i demo

4. Handmade

handmade

W pełni responsywny motyw WordPress specjalnie opracowany do sprzedaży produktów ręcznie robionych. Możesz go zainstalować jednym kliknięciem. Oferuje wiele układów stron i opcje układu produktu. To, co najbardziej zainteresowało mnie w tym motywie WooCommerce, to jakość kolorów i możliwość animacji.

Po włożeniu go do sklepu internetowego nie traci się nic z oryginalności produktu. Doskonałość tematu uzupełniają możliwości prezentacji wtyczek Revolution Slider i Visual Composer.

Temat jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów ręcznie robionych produktów. Wtyczka WooCommerce zapewnia funkcje niezbędne do ich sprzedania przed umieszczeniem w koszyku, poprzez wysyłkę do bramki płatności.

Więcej informacji i demo

5. Merchandiser

merchandiser

Merchandiser to nowoczesny motyw WooCommerce dla e-sklepy. Minimalistyczny wygląd strony stworzonej tym motywem przyciąga coraz większą uwagę klientów na produkt. Motyw jest szybki i niezawodny. Z pewnością żaden użytkownik nie opuści witryny z powodu długiego czasu ładowania produktu.

W pełni funkcjonalna i unikalna strona sklepu internetowego może zostać stworzona w prosty sposób. Motyw Merchandiser jest w pełni responsywny. Klienci mogą wygodnie przeglądać produkty, czytać wszystkie niezbędne informacje i robić zakupy z dowolnego urządzenia.

Więcej informacji i demo

6. June

june

June to wielofunkcyjny motyw WooCommerce dla e-sklepy, który może być również używany do tworzenia stron o innym fokuszu. Zgodnie z wyglądem stron utworzonych tym tematem, pozwólcie, że powiem, że intencją programistów było urzekać klientów. Temat łączy nowoczesny, zachęcający design i funkcjonalność.

Dostępnych jest ponad 200 gotowych układów stron i produktów. W tym motywie możesz tworzyć sklepy internetowe dla dowolnego produktu. Jest również odpowiedni dla dużych ponadnarodowych e-skôepy. Zawiera wiele wbudowanych wtyczek, takich jak Layer Slider, Visual Composer, Apple Live Photo i wiele innych.

Więcej informacji i demo

7. Classico

classico

Motyw WordPress dla e-sklepy Classico to dobry wybór dla sprzedawców detalicznych, którzy chcą dotrzeć do klienta z imponującą i reprezentatywną stroną. Oferuje wybór wielu gotowych projektów wyglądu strony internetowej, od prostszych z połączonym układem graficznym do bardziej złożonej grafiki z obrazami pełnoekranowymi.

Odpowiednie filtry, układy menu, obrazy produktów i suwaki można wybrać w temacie. Jest instalowany za pomocą jednego kliknięcia. Wtyczka Visual Composer jest częścią motywu dla piękniejszego wyglądu.

Więcej informacji i demo

8. Vitrine

vitrine

Vitrine zawiera dema dla kilku rodzajów produktów, od modnych ubrań, przez meble po elektronikę. Jego twórcy myśleli o skutecznej sprzedaży przez cały czas tworzenia tematu. Użytkownik doceni optymalizację SEO, szybkość, ponad 70 gotowych stron i zgodność z wieloma wtyczkami, takimi jak Multi-vendor.

W celu ułatwienia użytkowania dostępny jest samouczek, który prowadzi użytkownika przez konfigurację witryny, wstawianie produktu i ważne informacje o produkcie, opcje filtrowania, płatności, wysyłki i inne.

Więcej informacji i demo

9. Bronx

bronx

Bronx to stylowy motyw Premium dla sklep internetowy. Element wstawiony do witryny utworzonej przy użyciu tego tematu wygląda dobrze. Oferuje wiele opcji ustawiania poszczególnych funkcji strony. Tło ma prostą konstrukcję, dzięki czemu wprowadzony na rynek produkt jest na pierwszym miejscu.

Menu jest jasne, klient nie zgubi się w sklepie. Częścią tematu jest blog. Tutaj możesz wybrać klasyczny lub masonry (cegiełkowy) układ artykułów.

Więcej informacji i demo

10. Polaris

polaris

Minimalistyczny motyw WordPress dla e-sklepy z fantastycznym wyglądem. Zawiera wszystko dla w pełni funkcjonalnego, udanego sklepu internetowego: wstępnie ustawione opcje organizowania przejrzystego menu, różne rodzaje układu towarów, opisy produktów i ich parametry. Wiele stylów projektowania jest dostosowanych do każdego typu produktu.

Motyw Polaris nadaje się do jedzenia, restauracji, mody, biżuterii i antyków. I jeszcze nie wyczerpaliśmy wszystkiego. Jest szybki i w pełni responsywny. Znajdziesz tu także praktyczne małe rzeczy, takie jak mapy Google, czat online z klientami i bramki płatności z różnymi opcjami. Jest instalowany za pomocą jednego kliknięcia.

Więcej informacji i demo

11. Velo

velo

Ten responsywny motyw WooCommerce specjalizuje się w sklepach internetowych dla rowerzystów. Jednak ten fokus nie jest stały. Velo można również stosować do innych rodzajów towarów. Motyw jest szybki, bezproblemowy i wygląda naprawdę profesjonalnie.

W temacie wbudowane są wtyczki Revolution Slider, Visual Composer i Advanced Custom Fields. Ma ponad 20 gotowych unikalnych wzorów.

Więcej informacji i demo

12. WooPress

woopress

WooPress to profesjonalny motyw WordPress WooCommerce dla sklep internetowy. Jego nowoczesny wygląd robi eleganckie wrażenie. Ponadto jego funkcjonalność i opcje konfiguracji spodobają się również użytkownikowi. Zawiera ponad 20 różnych układów stron. Jest szeroko stosowany.

Nadaje się do sklepów internetowych z zabawkami, meblami, kwiatami, kosmetykami, biżuterią, odzieżą męską i damską, a także restauracjami.

Więcej informacji i demo

13. Labomba

labomba

Nazwa samego motywu sugeruje wiele na temat jego wyglądu i celu. Witryna stworzona za pomocą tego motywu na pewno będzie się różnić od innych. Zapewnia nieograniczone możliwości. Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do e-sklepu, prezentacji portfolio wysokiej jakości i bloga.

Deweloperzy zidentyfikowali ten temat przede wszystkim dla najnowszej mody i projektowania mody. Dlatego też podkreślali jego kolor. Korzystając z Visual Composer, motyw można łatwo regulować.

Więcej informacji i demo

14. Noraure

noraure

Motyw sklepu internetowego WordPress WooCommerce Noraure zapewnia możliwość wysokiej jakości i imponującej prezentacji produktu. Podczas tworzenia strony internetowej docenisz wiele wbudowanych wtyczek, widżetów, niekończących się opcji kolorów, wysokiej jakości czcionki Google i instalację jednym kliknięciem.

Witryna e-sklep stworzona z tym motywem będzie miała nowoczesny i atrakcyjny wygląd. Przeznaczony jest do mody, kosmetyków i wielofunkcyjnych sklepów internetowych.

Więcej informacji i demo

15. Savoy

savoy

Savoy jest jednym z minimalistycznych motywów dla e-sklepy. Jest w pełni responsywny. Jego minimalistyczny, stylowy i nowoczesny design wyróżnia się na małych ekranach. Użyj tego tematu, aby stworzyć wysokiej jakości fundament dla swoj sklep internetowy. Jeśli chcesz rozszerzyć swoje możliwości, kup więcej wtyczek do wbudowanej wtyczki Slider Revolution.

Więcej informacji i demo

16. Oxygen

oxygen

Oxygen to motyw, który został opracowany w Bootstrap frameworku. Oczywiste jest, że programiści zastanawiali się nad e-sklepami podczas opracowywania tego motywu. Szablon jest zoptymalizowany pod kątem SEO. Oferuje wiele wariantów ustawień strony głównej, czcionki i bloga. Zawiera wtyczki Visual Composer i Revolution Slider. Jest również kompatybilny z wtyczką Retina.

Możesz szybko przeglądać obrazy, a przeglądanie stron jest zoptymalizowane dla urządzeń dotykowych.

Więcej informacji i demo

17. Shopkeeper

shopkeeper

Shopkeeper to wielofunkcyjny motyw WooCommerce dla e-sklepy. Za pomocą Revolution Slider oferuje wysokiej jakości przetwarzanie osadzonych obrazów i możliwość wyświetlania ich na pełnym ekranie.

Zawiera 10 gotowych stron domowych i oczywiście różne odmiany układu graficznego i style nagłówków stron. Znajdziesz tu również bloga. Ten motyw można również wykorzystać do stworzenia katalogu produktów.

Więcej informacji i demo

18. Nitro

nitro

Szablon Nitro nadaje się do tworzenia sklepu internetowego z modną odzieżą, biżuterią, meblami, artykułami gospodarstwa domowego, elektroniką, artykułami sportowymi i innymi e-sklepami różnego rodzaju. Jest naprawdę szybki. Projekt szablonu jest minimalistyczny, a tym samym zwraca uwagę na produkt.

Zawiera ponad 200 wstępnie ustawionych opcji układu strony. A także praktyczne wtyczki, które każdy sprzedawca doceni podczas tworzenia sklepu internetowego: Size Guide, Advanced Product Filter, Revolution Slider, Visual Composer i inne. Oczywiście jest również kompatybilny z innymi popularnymi wtyczkami.

Więcej informacji i demo

19. Blance

blance

Minimalistyczny motyw WordPress odpowiedni dla sklep internetowy. Oferuje różne odmiany strony głównej i strony produktu. Jego przejrzysty wygląd, pośród którego wyróżnia się sprzedawany towar, wygląda profesjonalnie.

Możesz wybierać spośród sześciu wstępnie przygotowanych stron głównych, wielu nagłówków i układów produktów. Ma łatwą instalację. Dzięki samouczkowi online nawet początkujący może sobie z tym poradzić.

Więcej informacji i demo

20. Storefront

storefront

Storefront to najpopularniejszy darmowy motyw WordPress dla sklep internetowy. Został stworzony przez autorów wtyczki WooCommerce. Jest również kompatybilny z większością jego rozszerzeń. Jego celem jest dostarczenie kompletnego rozwiązania sklepu internetowego połączonego z WooCommerce.

Jest prosty, łatwy do skonfigurowania i przejrzysty. Optymalizacja SEO i zgodność z komputerami, tabletami i telefonami komórkowymi to oczywistość. Ma wiele opcji układu i kolorów.

Motyw ma wiele rozszerzeń. Wiele z nich jest darmowych, niektóre z nich musisz kupić. Storefront można łatwo dostosować za pomocą motywów potomnych (Child Themes). Nie musisz się martwić o utratę istniejących danych i ustawień.

Motywy wymienione poniżej są motywami potomnymi dla Storefront.

Więcej informacji i demo

21. Deli

deli

Oficjalna strona WooCommerce mówi o motywie Deli: „Motyw dla sklepy z charakterem.” Mogę się tylko zgodzić z tym stwierdzeniem. Deli ma kuszący, naturalny wygląd, który uzupełnia jego przejrzystość i funkcjonalność. Nadaje się do e-sklepów oferujących jedzenie, gotowe posiłki, produkty ręcznie robione, zdrową żywność i produkty ekologiczne.

Jest dostępny bezpłatnie – bez opłat. Jego instalacja nie zajmie dużo czasu. Dostępny jest podręcznik do ustawiania wszystkich funkcji. Jego integracja z motywem Storefront zapewnia integrację WooCommerce.

Więcej informacji i demo

22. Hotel

hotel

Szablon Hotel jest przeznaczony dla obiektów noclegowych, takich jak hotele, pensjonaty i tym podobne. Zapewnia przejrzystą konfigurację spotkań i usług. Jego wygląd jest prosty i przejrzysty. Łatwo jest spersonalizować go do warunków konkretnego dostawcy zakwaterowania.

Więcej informacji i demo

23. Boutique

boutique

Boutique to darmowy motyw. Jak sama nazwa wskazuje, jest przeznaczony dla mniejszych sklepów internetowych i butików. Ten darmowy motyw ma ładny, prosty design i przejrzysty układ. Pozwala tworzyć własne logo i ustawienia kolorów.

Posiada panel boczny z mini-aplikacjami i menu układu zawartości strony. Jego wadą może być to, że nie jest kompatybilny z Storefront Designer i Storefront Customizer.

Więcej informacji i demo

24. Galleria

galleria

Galleria to motyw Premium dla sklep internetowy. Jest używany głównie przez biznesmenów z modną odzieżą i akcesoriami projektowymi. Jego stylowy wygląd jest odświeżający. Szczególnie sprzedawane produkty zwrócą uwagę klientów dzięki prostocie projektu kolorystycznego.

Wykorzystuje tak zwany masonry (cegiełkowy) układ. Chodzi o organizowanie pojedynczych zdjęć, niezależnie od ich wysokości. Dzięki temu sklep nabiera luksusu.

Korzystając z motywu Galleria i niektórych rozszerzeń Storefront, można stworzyć wyjątkową i w pełni funkcjonalną stronę sklepu internetowego. Dostępne są trzy dema: odzież męska, odzież damska oraz artykuły artystyczne i projektowe.

Więcej informacji i demo

25. Homestore

homestore

Homestore nadaje sklepowi internetowemu klasyczny i przyjemny wygląd. Należy do szablón Premium. Nadaje się do małych, ale także dużych sklepów z różnymi rodzajami towarów. Wszystkie towary na nim wyglądają dobrze. Układ każdego elementu jest jasny. Klient doceni jego wydajność, która pozwala mu łatwo się orientować.

Więcej informacji i demo

26. Outlet

outlet

Outlet to jeden z motywów Premium zespołu WooCommerce. Jeśli szukasz czegoś ładnego i funkcjonalnego, nie przegap tego motywu. Oferuje mnóstwo możliwości. Jest przejrzysty, praktyczny i stylowy. Nadaje się do wszystkich typów sklepów technicznych.

Możesz go używać do sprzedaży drobnych akcesoriów, elektroniki, części zamiennych i dużych urządzeń. Istnieją unikalne opcje układu strony głównej i towarów. Deweloperzy we wszystkich aspektach wzięli pod uwagę wszystkie niezbędne dane dealerów dóbr technicznych.

Więcej informacji i demo

27. ToyShop

toyshop

ToyShop jest odpowiedni dla sprzedawców zabawek, narzędzi i materiałów ogrodowych, kwiatów i dekoracji. Ma zabawny projekt zewnętrzny pełen kolorów, które pasują do towarów. To, co bardzo lubię w ToyShop, to możliwość zmiany motywów poszczególnych stron w zależności od pory roku. Dlatego strona zawsze ma nowy, atrakcyjny wygląd.

Więcej informacji i demo

28. Stationery

stationery

Szablon Stationery jest przeznaczony do sprzedaży artykułów biurowych, artykułów artystycznych i komponentów. Możesz go także użyć do stworzenia sklepu internetowego z dekoracjami i ręcznie robionymi produktami. Towary na stronie internetowej wyróżniają się bardzo dobrze. Jest jasno zorganizowany, klient może wybrać różne opcje sortowania.

Więcej informacji i demo

29. Bookshop

bookshop

Bookshop is jest przeznaczony dla wszystkich sprzedawców książek. Zawiera stronę główną z atrakcyjnym układem kategorii produktów. Ponadto klienci mogą sortować książki według gatunku, autora, a nawet formatu. Jako miłośnik książek mogę powiedzieć, że klient czuje się bardzo komfortowo na tej stronie. Deweloperzy polecają ten temat także producentom wina

Więcej informacji i demo

30. Pharmacy

pharmacy

Pharmacy to ekskluzywny sklep internetowy dla aptek internetowych, produktów opieki zdrowotnej i dostawców usług. Jego projekt ma przyjemne i wiarygodne wrażenie. Ma prosty i przejrzysty wygląd. Oczywiście dzięki motywowi Storefront jest w pełni kompatybilny z najnowszymi wersjami WooCommerce.

Więcej informacji i demo

31. Monstroid

Monstroid

Monstroid to pierwszy motyw flagowy od TemplateMonster marketplace, który pojawił się w 2015 r. W ciągu 4 lat templatka została mocno zmodyfikowana, aby odpowiadać potrzebom użytków. Obecnie do użytku dostępne są 55 unikatowych motywów potomnych poświęconych rożnym tematom niszowym, gotowe układy dla elementów witryny i rozbudowane opcje personalizacji. W paczce z templatką można znaleźć obrazy komercyjne i dokumentację. One pomogą dopasować wybrany motyw potomny do własnych potrzeb.

Do Monstroid zostały dodane Booked Appoinments, TM MegaMenu, TM Photo Gallery, TM Timeline, Contact Form 7, Cherry PopUps, Cherry Testimonials, Cherry Search, Cherry Team Members, Cherry Sidebars, Cherry Socialize, Cherry Projects. Motyw także posiada Elementor i następne wtyczki do niego: JetElements, JetMenu, JetBlocks, JetTabs, JetTricks i JetBlog.

Więcej informacji i demo

32. Monstroid2

Monstroid2

Monstroid2 to uniwersalny motyw ze strony TemplateMonster, który jest kolejną edycją popularnego flagowca. Zamiast motywów potomnych templatka posiada 500+ gotowych układów do różnych elementów witryny oraz MagicButton. Dzięki temu można łatwo kombinować układy i tworzyć własne projekty do stron w trybie wizualnym. Także do użytku dostępne są pliki PSD i obrazy komercyjne.

Monstroid2 posiada TM MegaMenu, TM Photo Gallery, TM Timeline i Contact Form 7. Dodatkowo można skorzystać z Elementora i wszystkich rozszerzeń do niego od zespołu ZEMEZ. To są JetElements, JetMenu, JetBlocks, JetTabs, JetTricks, JetBlog, JetWooBuilder, JetParallax, JetReviews, JetSearch, JetEngine oraz JetPopup.

Więcej informacji i demo

33. Imperion

Imperion

Za pomocą tego motywu można tworzyć różne typy stron firmowych. Templatka posiada 10 motywów potomnych, które poświęcone są popularnym tematom niszowym. Można także skorzystać z gotowych układów nagłówku, stopki, blogu oraz obrazom komercyjnym. Dzięki temu można wybrać interesujący projekt i dalej zmodyfikować go za pomocą rozszerzonych opcji personalizacji.

Motyw Imperion posiada Revolution Slider, The Events Calendar, TM Timeline, zestaw rozszerzeń WooCommerce i popularne wtyczki Cherry, w tym Cherry Team Members, Cherry PopUps, Cherry Projects i Cherry Search. Także można skorzystać z Elementora i wtyczek JetElements, JetMenu, JetBlog, JetTabs oraz JetTricks do niego.

Więcej informacji i demo

34. Hazel

Hazel

Hazel to rozbudowany motyw, który pozwala tworzyć różne typy stron www. Do użytku dostępne są uniwersalny motyw potomny i 8 różnych układów dla strony landingowej. Motyw także posiada gotowe układy dla nagłówku i stopki oraz dodatkowe opcje w menu personalizacji. To znaczniej ułatwia personalizację templatki.

Do motywu były włączone Revolution Slider, Visual Composer, Ultimate VC, Cube Portfolio, MegaMenu itd. Templatka również wspiera WPML, WooCommerce, Yoast SEO, Mail Chimp i inne popularne wtyczki do WordPress.

Więcej informacji i demo

34. 24.Storycle

24.Storycle

Stylowy i funkcjonalny motyw do tworzenia blogów oraz portali nowości. Templatka oferuje 16 motywów potomnych o różnych tematach niszowych. Podczas modyfikacji jednego z nich można korzystać z gotowych układów nagłówku, stopki i osobnych stron. Do użytku takżesą dostępne pliki PSD i obrazy komercyjne, które znajdują się w paczce z templatką.

Motyw 24.Storycle opiera się o Cherry Framework 5.1 i posiada popularne wtyczki Cherry, w tym Cherry Team Members, Cherry PopUps, Cherry Projects i Cherry Search. Templatka również posiada Elementor i następne wtyczki do niego: JetElements, JetMenu, JetBlog, JetTabs, JetTricks oraz JetTricks.

Więcej informacji i demo

BONUS: Flatsome

flatsome

Wspominam o motywie Flatsome jako mojej tajnej wskazówki bonusowej. To najlepiej sprzedający się motyw WooCommerce na Themeforest i nie bez powodu. Ponad 60 000 sprzedaży świadczy o jego jakości i wielofunkcyjności. Szybkość, różnorodność, duża społeczność i wsparcie dla wielojęzyczności sprawiają, że jest wiarygodnym partnerem biznesowym. Podoba mi się jego projekt aż do ikony koszyka.

Więcej informacji i demo

Motywy WordPress dla e-sklep – Podsumowanie

Przedstawiłem ci tematy, które mnie najbardziej interesowały. Z motywów Premium mam dobre doświadczenia z motywami StudioPressFlatsome oraz z darmowych z Storefront,oficjalnym motywem zespołu WooCommerce. Jaki motyw lubisz? Daj mi znać w komentarzu. ?

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wesprzyj mnie jego udostępnianiem. 👍
WordPress Návod v PDF

1 KOMENTARZ

  1. Hej, czy możesz polecić motyw dla sklepu, który będzie oferował produkty na zamówienie? Nie potrzebuję konta użytkownika, bramek płatności, wszystkich funkcji związanych z koszykiem. Zależy mi na profesjonalnej prezentacji produktu + opis + formularz do zamówienia na stronie produktu. Z góry dziękuję za wskazówki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj