Sklepy internetowe do wynajęcia – które są najlepsze? (lista)

Lista najlepszych e-sklepów do wynajęcia wraz z wprowadzeniem do ich funkcjonalności. Który będzie najlepszy dla Twojej firmy?

Czym jest e-sklep do wynajęcia?

Chcesz rozpocząć sprzedaż online? Wtedy potrzebujesz odpowiedniego rozwiązania do stworzenia i obsługi sklepu internetowego. Dla tych, których zniechęcają koszty i czas potrzebny na stworzenie własnego sklepu internetowego, sklep do wynajęcia, zwany też sklepem pudełkowym, jest doskonałym rozwiązaniem.

Tak więc e-sklepy do wynajęcia oferują możliwość niemal natychmiastowego rozpoczęcia sprzedaży bez znajomości programowania.

Wybrałem dla Ciebie kilka najlepszych rozwiązań e-sklepów, w tym krótki przegląd ich funkcji :

Webnode

węzeł sieciowy
Webnode

Czeski Webnode oferuje również platformę dla e-sklepów. Dostępnych jest ponad 100 szablonów w nowoczesnym designie dostosowanym do różnego rodzaju towarów. Wszystkie reagują na wsparcie wzrostu sprzedaży mobilnej.

Aby uzyskać widoczność w wyszukiwarkach, będziesz mógł użyć ustawień SEO z nazwą i opisem strony, słowami kluczowymi i edycją adresu URL . Natomiast z Webnode stworzysz e-sklep z własną domeną z wersji płatnej w pakiecie Standard za 9,90 € miesięcznie. Nadaje się szczególnie do małych i średnich sklepów.

Możesz stworzyć e-sklep za pomocą Webnode, a system oferuje również konwersję istniejącej strony Webnode na sklep. Platforma ta obiecuje łatwe dodawanie produktów, w przejrzystej administracji znajdziesz również statystyki ruchu, zarządzaj zamówieniami tutaj i tym podobne. Dla idealnego komfortu zakupów można wybrać różne metody transportu i płatności. Istnieje również możliwość ustawiania rabatów, dodawania wariantów produktów, importowania towarów oraz eksportowania do porównywarek cen.

Aby uzyskać więcej informacji, polecam sprawdzić moją recenzję Webnode .

Sklep-szybko

webarea
Sklep-szybko

Każdy, kto szuka rozwiązania na rozpoczęcie działalności, może stworzyć e-sklep z czeską platformą Sklep-szybko , nadaje się również do istniejących sklepów internetowych. W przejrzystym interfejsie użytkownika oferuje wiele zaawansowanych funkcji do tworzenia e-sklepu nawet dla początkujących . Jeśli nie jesteś czegoś pewien, szereg instrukcji w Akademii Sklep-szybko bezpośrednio na stronie. Wszystkie funkcje sklepu internetowego można wypróbować bezpłatnie przez 15 dni. Płatne pakiety usług zaczynają się od 7,25 € miesięcznie. Różnią się ilością produktów w sklepie, ilością miejsca na dysku, ilością możliwych do wykorzystania szablonów i innymi parametrami.

Sklep-szybko oferuje ponad dwa tuziny responsywnych szablonów z designem dostosowanym do różnych branż. Administracja sklepu internetowego jest również responsywna, z możliwością pozycjonowania towarów, tworzenia ich wariantów oraz załączania zdjęć i filmów . Funkcje takie jak:

 • monitorowanie stanów magazynowych,
 • akcje masowe,
 • ceny można wprowadzać w maksymalnie dwóch różnych walutach,
 • wybór transportu i płatności,
 • generowanie raportów i faktur.

Istnieją również ważne funkcje marketingowe i SEO . System obsługuje również eksport danych do porównywarek cen, połączenie z systemami księgowymi i tym podobne. Zaletą jest możliwość do 9 mutacji językowych. W jednej administracji można również zarządzać wieloma sklepami internetowymi, jeśli dostępne jest połączenie z Dropareal.

Aby uzyskać więcej informacji, polecam sprawdzić moją recenzję Sklep-szybko .

Eshop-szybkie

eshop-szybko
eshop-szybko

Eshop-rychlo to platforma, w której w kilka minut stworzysz funkcjonalny sklep internetowy. Nadaje się do start-upów, małych i dużych e-sklepów . Wersje płatne umożliwiają korzystanie z własnej domeny, wynajmowanie hostingu i poczty e-mail. Ceny zaczynają się od 15,60 € z 5 GB miejsca.

Administracja e-sklepu jest dostosowana do zwykłych użytkowników i szybko odnajdziesz się w przejrzystym menu. Dostępne są statystyki zamówień, ruchu oraz tempa opuszczenia sklepu w różnych okresach czasu. Możesz użyć kilku narzędzi do optymalizacji SEO, na przykład :

 • meta tytuł i opis,
 • opis na Facebooka,
 • Ustawienia produktów SEO.

Dzięki eshop-rychlo.sk możesz dostosować projekt sklepu zgodnie z tematyką sklepu, wybierając odpowiedni szablon. Możesz także dostosować wygląd samego szablonu, nagłówka, stopki, czcionki itd. Import danych i warianty produktów pomogą Ci zarządzać i dodawać produkty. Do tego dochodzi przejrzyste zarządzanie zamówieniami, automatyczne wiadomości, ustawienia płatności i transport dostosowany do słowackich warunków .

Aby wesprzeć sprzedaż, możesz skorzystać z narzędzi marketingowych, takich jak kupony rabatowe, recenzje produktów, import recenzji z Eureka i eksport do porównywarek produktów. Dodatkowo cały system można podłączyć do systemów księgowych Pohoda, Money S3 i Ekonom.

Aby uzyskać więcej informacji, polecam zajrzeć do mojej recenzji Eshop-rychlo .

FAPI

FAPI
FAPI

Do najbardziej znanych platform dla e-sklepów zaliczam również czeskie narzędzie FAPI . Jest to w zasadzie forma sprzedaży przeznaczona dla mniejszych firm i będzie wykorzystywana również przez osoby prowadzące działalność na własny rachunek. Dzięki FAPI dodajesz formularz sprzedaży do istniejącej witryny , aby sprzedawać produkty i usługi zarówno fizyczne, jak i internetowe. Możesz go również użyć do pobierania opłat za zawartość witryny premium.

Podobnie jak inne narzędzia, FAPI jest przeznaczone dla użytkowników, którzy nie mają doświadczenia z programowaniem witryn. Może przyjmować zamówienia, wystawiać faktury, potwierdzać ich płatność, wysyłać towary oraz wspomagać eksport danych do systemu księgowego . FAPI umożliwia regularne wystawianie faktur, potrącanie wpłat z karty płatniczej oraz zakupy na raty. Będzie również monitorować zmiany legislacyjne.

Twórcy FAPI pomyśleli również o raportach sprzedaży i responsywności. Liczba formularzy dodanych do Twojej witryny jest nieograniczona . Są też przejrzyste statystyki sprzedaży.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z moją recenzją FAPI .

Prosty sklep

Prosty sklep
Prosty sklep

SimpleShop to kolejne narzędzie, za pomocą którego możesz dodać formularz sprzedaży do swojej witryny . Obiecuje łatwość użytkowania i przejrzystość dla każdego, kto zdecyduje się sprzedawać kursy, e-booki, filmy, członkostwa i dostęp do treści premium. Możesz go również używać do sprzedaży produktów fizycznych.

SimpleShop oferuje szereg funkcji :

 • wystawianie faktur,
 • wysyłanie zamówień,
 • dostawa produktów online.
 • udostępnianie kuponów rabatowych,
 • eksport dokumentów do urzędów,
 • połączenie z Google Analytics,
 • połączenie z bankami czeskimi i słowackimi oraz bramkami płatniczymi,
 • dopasowanie płatności
 • regularne odliczanie płatności kartą.

Obsługuje również sprzedaż za granicę oraz linki do programów księgowych Pohoda i MoneyS3 . Możesz dostosować wygląd formularza sprzedaży. Możesz także skorzystać z połączenia ze znanymi narzędziami pocztowymi, takimi jak MailChimp, SmartEmailing i tym podobne.

Możesz korzystać z SimpleShop za darmo, płacisz tylko 5% prowizji od sprzedaży miesięcznie. Jeśli w danym miesiącu nic nie sprzedasz, nic nie płacisz. Maksymalna prowizja wzrośnie tylko do ceny około 58 € (1500 CZK). Sposób płatności to zaleta zwłaszcza dla początkujących przedsiębiorców. Mogą zamienić swoją witrynę w sklep bez dodatkowych kosztów.

WEXBO

Wexbo
Wexbo

WEXBO to platforma internetowa dla e-sklepów i stron internetowych . Zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia do stworzenia i zarządzania funkcjonalnym sklepem internetowym. Testujesz system za darmo przez pierwsze 15 dni, następnie możesz zamówić jeden z pakietów usług. Tańszy pakiet do e-sklepu kosztuje 11 € miesięcznie (możliwość wystawienia maksymalnie 300 faktur miesięcznie).

Podobnie jak inne systemy do tworzenia stron i sklepów internetowych, WEXBO stawia na przejrzystość i łatwość obsługi. Dlatego może być używany również przez początkujących. Możesz dostosować domyślny szablon, aby nadać mu oryginalny wygląd , przesuwając poszczególne moduły, dostosowując tło, nagłówek i inne elementy.

Już w podstawowym pakiecie usług otrzymujesz dodatkowe moduły, takie jak kontakty, aktualności, oceny, linki do portali społecznościowych i tym podobne. Skrzynki e-mail, bramki płatnicze, fakturowanie i usługi transportowe to rzecz oczywista. Możesz także tworzyć wersje w innych językach i sprzedawać w wielu walutach światowych. WEXBO obsługuje połączenie z systemem księgowym Pohoda.

Sprzedając z pewnością docenisz różne funkcje:

 • ewidencja magazynowa,
 • tworzenie wariantów towarów,
 • dodawanie rabatów,
 • import i eksport masowy,
 • porównanie produktów,
 • Narzędzia optymalizacji SEO, takie jak tytuł i opis meta, słowa kluczowe, przyjazne adresy URL, alternatywne opisy obrazów i inne.

Statystyki obejmują nie tylko raporty sprzedaży. Poinformują Cię o najczęściej wyszukiwanych frazach w serwisie i dowiesz się, które artykuły ludzie czytają najczęściej.

Mioweb

Mioweb
Mioweb

Mioweb to czeskie narzędzie do tworzenia stron internetowych i e-sklepów. Oferuje kompletne rozwiązanie biznesowe online dla mniejszych firm . Do tworzenia projektu witryny wykorzystywane są wstępnie utworzone szablony dostosowane do różnych obszarów biznesowych. Responsywne projektowanie to oczywistość. Ta usługa jest jedną z droższych, będzie kosztować 95 € miesięcznie.

Zakres funkcji Mioweb obejmuje codzienną kopię zapasową danych, tworzenie wariantów produktów, przyciski sprzedaży, przyciski ekspresowych zakupów oraz połączenie z bramkami płatniczymi . Nie brakuje magazynowania, połączenia z narzędziami do fakturowania i obsługi EET.

W celach marketingowych umożliwia korzystanie z zaawansowanych ustawień marketingowych i narzędzi SEO. Obsługuje Google Analytics, Google Tag Manager i Google Search Console oraz sieci społecznościowe. Będziesz mógł również połączyć swój e-sklep z narzędziami e-mail, takimi jak MailChimp lub SmartEmailing. Oferuje również linki do wielu innych narzędzi i przejrzyste statystyki.

Aby uzyskać więcej informacji, polecam sprawdzić moją recenzję Mioweba .

UPgate

UPgate
UPgate

UPgates zapewnia korzyści spersonalizowanego e-sklepu w rozwiązaniu pudełkowym. To narzędzie pomoże Ci stworzyć w pełni funkcjonalny e-sklep bez konieczności korzystania z usług profesjonalistów. Nie musisz polegać na grafice z gotowych szablonów (wszystkie są responsywne i przyjazne dla użytkownika). Możesz dostosować grafikę do swoich upodobań. Możesz zmienić kolor, czcionkę, ukryć niepotrzebne części, układ, orientację logo i wiele więcej. Możliwe jest również dokonywanie szczegółowych edycji w HTML i CSS za pomocą edytora kodu. UPgates można wypróbować przez maksymalnie 30 dni za darmo. Następnie wybierasz jeden z 4 wariantów cenowych ostrego działania. Najtańszy pakiet za 19 € miesięcznie wystarczy na sklep z maksymalnie 50 rodzajami towarów.

Z UPgates prowadzisz e-sklep z wieloma funkcjami i możliwością tworzenia mutacji językowych. Funkcje obejmują automatyczne zarządzanie zamówieniami i fakturowanie zarówno w przypadku sprzedaży detalicznej, jak i hurtowej. Oczywiście istnieje połączenie z opcjami transportu, bramkami płatności, porównywarkami cen oraz połączeniami z dostawcami i klientami. Zakup ułatwia filtrowanie i sortowanie produktów. Możliwe jest oferowanie alternatyw dla każdego produktu oraz dodawanie instrukcji, artykułów i zewnętrznych adresów URL oraz tworzenie wariantów.

Narzędzia marketingowe obejmują system lojalnościowy, dodawanie rabatów, ocen i recenzji, linki do serwisów społecznościowych oraz rejestr niedokończonych koszyków. Możesz również włączyć funkcję „watchdog” i rekomendacje dotyczące zakupu dodatkowych towarów w swoim e-sklepie. Nie zabrakło również narzędzi do optymalizacji biznesu SEO i przejrzystych statystyk.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z moją recenzją UPgates .

Shoptet

shoptet

Shoptet jest jednym z najpopularniejszych czeskich dostawców do tworzenia, zarządzania i utrzymywania e-sklepu.

Jest to platforma rozwiązań e-sklepowych, która skupia się głównie na początkujących przedsiębiorcach lub zupełnie początkujących, którzy nie mają jeszcze dużego doświadczenia w tworzeniu sklepów internetowych.

Shoptet może poszczycić się wieloletnią tradycją, niesamowicie dużą liczbą zadowolonych klientów i pozytywnymi referencjami – działa od 2008 roku i został założony przez Miroslava Uďana (po jego odejściu w 2021 roku jego następcy przejęli zarządzanie tą firmą).

Obecnie ponad 22 000 osób na całym świecie korzysta z Shoptet jako rozwiązania e-commerce.

Jeśli Shoptet ma być scharakteryzowany w kilku słowach, to w skrócie jest to bardzo proste i szybkie rozwiązanie dla każdego, kto zamierza założyć niezawodny e-sklep.

Aby uzyskać więcej informacji, polecam zajrzeć do mojej recenzji Shoptet , gdzie w bonusie znajdziecie również przydatny ebook

Mozello

Mozello
Mozello

Mozello to platforma sklepu internetowego opracowana na Łotwie. Oferuje szybkie stworzenie własnej strony internetowej lub sklepu internetowego w nowoczesnym designie. Każdy może stworzyć tutaj responsywną stronę, nawet w kilku wersjach językowych.

Sklep internetowy stworzony za pomocą Mozello zawiera wszystkie funkcje automatycznej sprzedaży, przyjmowania płatności oraz obsługuje kilka opcji dostawy. Dostępne są funkcje marketingowe i SEO, które wspierają ruch w witrynie. Możliwa jest edycja kolorów i obrazów, układu i czcionki na przygotowanych szablonach. Dalsze modyfikacje są możliwe za pomocą HTML, CSS i JavaScript. Mozello nie oferuje własnego rozwiązania do śledzenia statystyk, ale możesz skorzystać z Google Analytics.

Możesz korzystać ze strony internetowej bez własnej domeny za darmo, Twoja własna domena jest dostępna w wersji płatnej od 6 € miesięcznie. Wersja podstawowa umożliwia również prowadzenie w pełni funkcjonalnego e-sklepu. Jeśli chcesz korzystać z zaawansowanych funkcji (kody rabatowe, import i eksport produktów), zaktualizuj do wersji premium.

BigCommerce

BigCommerce
BigCommerce

Platforma e-sklepu BigCommerce przeznaczona jest dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoją sprzedaż online. Nadaje się dla firm na każdym etapie rozwoju, od startupów po duże przedsiębiorstwa. Mówiąc najprościej, BigCommerce jest tutaj, aby pomóc sprzedawcom sprzedawać więcej.

Z BigCommerce stworzysz e-sklep w oryginalnym designie, który wyróżni Cię na tle konkurencji. Umożliwi to przeciąganie i upuszczanie, dostosowywanie wstępnie przygotowanych szablonów za pomocą HTML, CSS i JavaScript. Czy masz stronę utworzoną w WordPress ? Jeśli wybierzesz BigCommerce, możesz łatwo dodać go za pomocą wtyczki. Sprzedaż może być wspierana ponad 70 rabatami i promocjami, narzędziami do optymalizacji SEO czy różnymi metodami płatności. Dostępne są również statystyki, import i eksport produktów oraz inne funkcje.

Z BigCommerce sprzedajesz nie tylko w formie własnego sklepu internetowego, ale także poprzez sieci społecznościowe czy Amazon, eBay i Google Shopping. Możesz używać tej platformy do sprzedaży w dowolnym języku, płatności mogą być przyjmowane w ponad 100 walutach przez lokalnie używane bramki płatnicze.

Shopify

kupować
Shopify

Shopify jest używany przez firmy w ponad 175 krajach na całym świecie. Oferuje rozwiązanie, z którego każdy może skorzystać, aby założyć swój sklep internetowy. Dzięki Shopify otrzymujesz platformę do uruchomienia i prowadzenia e-sklepu, niezależnie od wielkości firmy . Pakiet podstawowy można zamówić już od 29 USD miesięcznie.

Dostępnych jest ponad 70 szablonów do handlu w różnych obszarach, a liczba produktów jest nieograniczona. Nie brakuje narzędzi marketingowych wspierających sprzedaż, dostosowanych do ciągłego rozwoju technologii.

Jedna platforma pozwoli sprzedawać online poprzez stworzenie sklepu internetowego oraz ułatwi sprzedaż osobistą w sklepie z odbiorem osobistym. Możesz także zamienić istniejącą witrynę w sklep lub sprzedać ją za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, polecam zapoznanie się z moją recenzją Shopify .

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wesprzyj mnie jego udostępnianiem. 👍
WordPress Návod v PDF

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj