WordPress – logowanie do administracji strony (kokpitu)

WordPress logowanie do administracji strony – jak się zalogować, jakie dane wprowadzić, jak zapamiętać login i jak wylogować się z WordPress.

WordPress - logowanie do administracji strony

Zanim zaczniesz pracować na swojej stronie, musisz zalogować się do administracji strony. Dopiero wtedy będziesz mógł tworzyć i edytować stronę, dodawać wtyczki oraz dostosowywać funkcjonalność i wygląd strony do swoich potrzeb. Procedura jest prosta. Przejdźmy razem przez proces rejestracji krok po kroku.

💡 Wskazówka:Wybór odpowiedniego hostingu ma kluczowe znaczenie dla szybkiej ⏱ strony internetowej. Zalecam obstawianie sprawdzonej jakości ➡️ AttHost, Wedos lub Bluehost.

WordPress logowanie do administracji – Log in

Na typowej stronie WordPress zainstalowanej dobrym hostingiem wystarczy dodać /wp-admin/, /admin/ lub /login/ po adresie strony, aby wejść do administracji. To będzie wyglądać mniej więcej tak:

twoja domena /wp-admin/

W moim przypadku https://swiatwp.pl/wp-admin/.

Jeśli z jakiegoś powodu ten adres URL nie działa, spróbuj wpisać: twoja domena/wp-login.php

Zostanie wyświetlony formularz logowania, aby wprowadzić dane logowania.

Formularz logowania
Formularz logowania

Jeśli popełnisz błąd, system powiadomi Cię. W takim przypadku wprowadź dane ponownie.

Możesz się zalogować, używając swojego loginu lub adresu e-mail i hasła. Jeśli zaznaczysz pole wyboru „Pamiętaj”, strona zapamięta Twój login przez dwa tygodnie. Ale rób to tylko w domu na komputerze osobistym, a nie w miejscach publicznych! W przeciwnym razie nieupoważniona osoba może dostać się do administracji witryny.

Jeśli logowanie się powiedzie, powinieneś zostać przekierowany na kokpit – dashboard:

WordPress kokpit
WordPress kokpit

Jak zapamiętać moją stronę logowania?

Jeśli trudno jest Ci zapamiętać link do logowania, możesz dodać ten link do menu lub jako widżet na panelu bocznym lub stopce.

💡 Wskazówka dotycząca motywów: Z motywów premium mam dobre doświadczenia z motywami Divi, Avada i Kreator Stron Elementor.

Wylogowywanie się z administracji

Opuszczając menu administracyjne, wyloguj się. Wylogowanie z administratora jest zalecane szczególnie na komputerach udostępnionych / niezabezpieczonych.

WordPress - ako sa odhlásiť
WordPress – jak się wylogować
💡 Chcesz szybszą ⏱ stronę? Szybkość witryny jest ważna zarówno dla odwiedzających, jak i dla SEO. Najlepsze wyniki uzyskałem dzięki wtyczce WP Rocket, którą gorąco polecam.
Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wesprzyj mnie jego udostępnianiem. 👍
WordPress Návod v PDF

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj