Najlepsze szablony WordPress na rok 2020 (bezpłatne i płatne)

Lista, w której można znaleźć najlepsze szablony WordPress na rok 2020 – płatne lub bezpłatne, stylowe a nawet dla sklepu internetowego.

Najlepsze szablony WordPress

Wskazówka wprowadzająca: jeśli chcesz wiedzieć, jak wybrać najlepsze szablony WordPress, zapoznaj się z tym samouczkiem, jak wybrać szablonu. Informuje, które kryteria uważam za niezbędne i jakie są różnice między szablonami płatnymi i darmowymi.

Teraz przejdźmy do listy najpopularniejszych szablon:

Divi (Elegant Themes)

divi (elegant themes) - WordPress šablóny

Divi to doskonały wielofunkcyjny szablon, w którym możesz stworzyć prawie każdy projekt strony internetowej. Divi jest bardzo popularna w polskiej społeczności, dlatego znajdziesz wiele instrukcji, grup na Facebooku i porad na ten temat.

Elegant Themes to popularny twórca najwyższej jakości szablon WordPress na rynku. Oferuje dużo. O jego sukcesie świadczy ponad 0,5 miliona klientów, którzy do tej pory kupili szablon Divi.

Dowiedz się więcej w tym przeglądzie szablony Divi.

? Uzyskaj 10% zniżki na szablonu Divi.

Więcej informacji i demo

Astra

Šablóna Astra

Astra jest popularna ze względu na szybkość i możliwości dostosowywania. Nadaje się do bloga, osobistego portfolio, strony biznesowej lub sklepu internetowego. Jest zoptymalizowany pod kątem SEO i gotowy na wiele wtyczek. Na przykład Visual Composer, SiteOrigin, Divi builder, ElementorWooCommerce. Astra jest prosta – wystarczy kilka minut, aby utworzyć stronę.

Więcej informacji i demo

💡 Wskazówka:Wybór odpowiedniego hostingu ma kluczowe znaczenie dla szybkiej ⏱ strony internetowej. Zalecam obstawianie sprawdzonej jakości ➡️ AttHost, Bluehost lub SiteGround.

Hello (Elementor)

Hello (Elementor)

Hello to darmowy szybki oficjalny szablon do tworzenia stron Elementor. Jest to jeden z najpopularniejszych programów budujących strony dla WordPress. Ta wtyczka zapewnia prosty interfejs do tworzenia stron kreatywnych w WordPress nad aktywnymi opcjami motywu. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz pełną recenzję Elementor.

Więcej informacji i demo

Authority Pro (StudioPress)

Authority Pro (StudioPress WordPress šablóny)

Authority Pro to doskonały szablon, którego nowoczesny wygląd po prostu wygląda na autorytatywny. Dlatego jest odpowiedni dla blogerów, celebrytów, firm, ale także innych dziedzin. StudioPress jest znany z wysokiej jakości motywów, które wyróżniają się designem i kodem: wszystkie ich szablony WordPress są oparte na Genesis Framework, dzięki czemu strona internetowa jest szybsza, bezpieczniejsza i zoptymalizowana pod kątem SEO.

Więcej informacji i demo

💡 Chcesz szybszą ⏱ stronę? Szybkość witryny jest ważna zarówno dla odwiedzających, jak i dla SEO. Najlepsze wyniki uzyskałem dzięki wtyczce WP Rocket, którą gorąco polecam.

Avada (ThemeForest)

WordPress šablóna Avada

Avada to najlepiej sprzedający się szablon WordPress na ThemeForest. Avada to wszechstronny, wielofunkcyjny motyw WordPress. Ma wszechstronne zastosowanie. Docenią to zarówno drobni przedsiębiorcy, jak i duże międzynarodowe koncerny, usługodawcy o różnych zainteresowaniach, blogerzy, freelancerzy, agencje, biura podróży, czasopisma internetowe, fotografowie, artyści i sprzedawcy internetowi z różnego rodzaju towarami.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz pełną recenzję Avady.

Więcej informacji i demo

Storefront (WooCommerce)

storefront

Storefront to darmowy szablon WordPress dla sklepu internetowego. Jest to oficjalny szablon od autorów wtyczki WooCommerce, więc jest w pełni kompatybilny z większością jego rozszerzeń. Witryna sklepowa zmienia każdy e-sklep w nowoczesny i przejrzysty sklep. Jest dostosowany do komputerów, tabletów i telefonów komórkowych oraz zoptymalizowany pod kątem SEO.

Więcej informacji i demo

Flatsome (ThemeForest)

flatsome

Flatsome to najlepiej sprzedający się szablon WooCommerce na Themeforest i nie bez powodu. Ponad 60 000 sprzedaży świadczy o jego jakości i uniwersalności. Można go złożyć z dowolnego wyglądu sklepu. Szybkość, różnorodność, duża społeczność i wsparcie dla wielojęzyczności sprawiają, że jest to niezawodny partner biznesowy. Podoba mi się jego projekt aż do ikony koszyka.

Więcej informacji i demo

Monstroid2

Monstroid2

Monstroid2 to uniwersalny motyw ze strony TemplateMonster, który jest kolejną edycją popularnego flagowca. Zamiast motywów potomnych templatka posiada 500+ gotowych układów do różnych elementów witryny oraz MagicButton. Dzięki temu można łatwo kombinować układy i tworzyć własne projekty do stron w trybie wizualnym. Także do użytku dostępne są pliki PSD i obrazy komercyjne.

Więcej informacji i demo

Ultra (Themify)

Ultra (Themify)

Ultra jest elastycznym motywem WordPress stworzonym przez Themify, dzięki któremu możesz łatwo stworzyć prawie każdy projekt strony. Zawiera drag&drop builder (narzędzie do przeciągania i upuszczania stron) oraz możliwość importowania ponad 12 predefiniowanych układów stron.

Więcej informacji i demo

OceanWP

oceanwp

OceanWP to darmovy szablon. Jest w pełni responsywny, zoptymalizowany pod kątem SEO i kompatybilny z wieloma wtyczkami WordPress. Na przykład za pomocą WooCommerce, Visual ComposerBeaver Builder.

Projekt tego wielofunkcyjnego motywu WordPress wygląda profesjonalnie. Podczas tworzenia strony użytkownik ma do wyboru kilka alternatyw jego ostatecznego wyglądu. Mimo szerokiej gamy opcji jest szybki. Strona firmy, e-sklep, blog lub prezentacja portfolio będą się bardzo dobrze wyróżniać.

Więcej informacji i demo

GeneratePress

generatepress

GeneratePress to darmowy szablon odpowiedni do tworzenia witryn z różnym ukierunkowaniem. Blogi i strony firmowe wyróżniają się bardzo dobrze. Dzięki zgodności z wtyczką WooCommerce można go również wykorzystać do stworzenia sklepu internetowego. Ponadto jest kompatybilny z WPML, BuddyPress, bbPress i wieloma innymi.

GeneratePress jest zoptymalizowany pod kątem SEO i szybki. Jego konstrukcja wyróżnia się również na urządzeniach mobilnych. Jest przetłumaczony na 20 języków, zawiera 9 wbudowanych widżetów, układy zawartości wielu stron i układ menu.

Więcej informacji i demo

Newspaper (ThemeForest)

newspaper

Newspaper to najpopularniejszy szablon WordPress dla czasopism w  Themeforest. Jest przeznaczony do magazynów internetowych, gazet i blogów. Szablona jest szybki, łatwy w użyciu i obsługuje filmy z YouTube. Jest kompatybilny z wtyczkami bbPress Forum, BuddyPress i WooCommerce. Jest zoptymalizowany pod kątem SEO.

Obejmuje to także Google Ads i AdSense, które dopasowują reklamy do stron internetowych na podstawie ich treści i odwiedzających. Obejmuje również mobilny AMP. Istnieje również link do sieci społecznościowych. Twórcy nie zapomnieli o instrumentach RODO.

Więcej informacji i demo

Jeśli nie jesteś zainteresowany żadnym z powyższych szablon, sprawdź te 30 TOP kolekcji szablon:

Lub zobacz ten samouczek, gdzie szukać szablony WordPress. Znajdziesz tam listę miejsc, w których możesz znaleźć najlepsze motywy.

Ostatnia wskazówka: Jeśli nie znalazłeś motywu WordPress, który Ci odpowiada, zalecamy skorzystanie z usług programisty w celu uzyskania motywu dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Otrzymasz szybki motyw, który idealnie Ci odpowiada. Napisz do mnie na vladimir.jurosko@gmail.com.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wesprzyj mnie jego udostępnianiem. 👍
WordPress Návod v PDF

2 KOMENTARZE

  1. Merytorycznie i na temat . Faktycznie wymienione szablony wp , są jak najbardziej przydatne do stron różnej maści. Szybko konfigurowalne oraz elastyczne. Zarówno dla firm jak i blogerów lub osób prywatnych .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj