WooCommerce – Szczegóły produktu

Dodając nowy produkt na stronę swojego e-sklepu WooCommerce , konieczne jest wprowadzenie większej ilości danych produktowych. W tej części instrukcji przyjrzymy się, jak wprowadzać dane ogólne i produktowe związane z magazynem.

WooCommerce údaje o produkte

Ogólne informacje o produkcie

W oknie Dane produktu znajduje się kilka zakładek. W pierwszej zakładce, która dotyczy ogólnych danych produktowych, wypełniasz następujące dane:

WooCommerce všeobecné údaje o produkte
Ogólne informacje o produkcie

Cena normalna – wprowadź aktualną cenę produktu w euro.

Cena po rabacie – to pole służy do wpisania ceny produktu, na który udzielasz rabatu.

Plan – jeśli planujesz udzielić na produkt rabatu na określony okres, możesz go ustawić klikając w link Plan .

WooCommerce naplánovanie trvania zľavy
Planowanie czasu trwania rabatu

Opodatkowanie – wybierz jedną z opcji – podlega opodatkowaniu, tylko transport, nie opodatkowany.

Stawka podatku – po kliknięciu w strzałkę otrzymasz ustalone przez siebie stawki podatku. Ustawienia podatków znajdziesz w menu e-sklepu pod opcją WooCommerce ›Ustawienia w zakładce Podatki . Więcej o ustawieniach podatku piszę w artykułach Ustawienia podatku VAT w WooCommerce oraz Ustawienia stawki podatku .

Dane produktu – magazyn

Druga zakładka okna danych produktu to zakładka danych dla Magazynu . Tutaj wypełniasz dane potrzebne do zarządzania stanem magazynowym produktów.

WooCommerce údaje o produkte sklad
Dane produktu – magazyn

Numer katalogowy – numer katalogowy to oznaczenie towaru w Twoim e-sklepie. Służy do identyfikacji produktu lub usługi, którą sprzedajesz.
Zarządzanie magazynem — zaznacz pole wyboru, aby włączyć zarządzanie zapasami produktów. Ta linia jest dostępna tylko wtedy, gdy włączyłeś zarządzanie magazynem w ustawieniach magazynu dla całego e-sklepu. Pisałem na ten temat w artykule Ustawienia produktu .

Jeśli włączyłeś zarządzanie zapasami dla produktu, który dodajesz w wierszu Zarządzanie magazynem , zobaczysz dodatkowe wiersze:

Ilość na magazynie – podajesz ilość sztuk produktu.
Zezwolić na zakup na zamówienie? (Gdy towaru nie ma w magazynie.) – możesz wybrać, czy zezwolić na zakup na zamówienie, jeśli towaru nie ma w magazynie. Aby umożliwić zakup na zamówienie, masz również opcję: Zezwól, ale poinformuj klienta. W przypadku wybrania tej opcji na stronie produktu pojawi się informacja, że towar jest dostępny do zamówienia.
Sprzedawane pojedynczo – używane do towarów, które można kupić tylko raz, czyli w ilościach po jednej sztuce. Jeśli dodajesz ten rodzaj towaru, zaznacz pole w tej linii.

Więcej informacji można znaleźć w oficjalnej dokumentacji: docs.woocommerce.com

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wesprzyj mnie jego udostępnianiem. 👍
WordPress Návod v PDF

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj