WooCommerce – jak wstawić zdjęcie i galerię

WooCommerce pozwala na stworzenie przejrzystego sklepu internetowego. Oczywiście zdjęcia są również częścią dobrze zaaranżowanego sklepu. Dodanie zdjęcia i galerii zdjęć (zdjęć produktów i galerii) do produktu nie jest skomplikowane. Opiszę wstawianie zdjęć produktów krok po kroku. WooCommerce ako vložiť obrázok a galériu

Jak wstawić zdjęcie do produktu?

Aby wstawić zdjęcie produktu, przewiń do strony dodawania nowego produktu poniżej. W prawej części strony, w oknie Obraz produktu , kliknij łącze Ustaw obraz produktu .

Galeria zdjęć i produktów WooCommerce
Wstaw zdjęcie produktu i galerię

Link przeniesie Cię do biblioteki multimediów w Twojej witrynie.

WooCommerce vloženie obrázka produktu
Wstaw zdjęcie produktu

Wybierz obraz z biblioteki multimediów lub prześlij nowy z dysku twardego. Nie zapomnij wypełnić pola tekstowego Alt . Tekst alternatywny jest używany przez wyszukiwarki. Użyj trafnej nazwy lub opisu towarów. Więcej szczegółów na temat dodawania obrazków do stoiska napiszę w artykule Jak dodać obrazek w WordPress .

Nie musisz wpisywać opisu i podpisu w e-sklepie. Na koniec kliknij przycisk Ustaw obraz produktu w prawym dolnym rogu okna.

Obraz produktu WooCommerce
Wbudowany obraz produktu

Po wstawieniu możesz usunąć zdjęcie produktu, klikając łącze Usuń zdjęcie produktu . Kliknij obraz, aby go edytować.

Zdjęcie, które dodałeś do produktu, wyświetli się na stronie e-sklepu, jak również na liście produktów w wyszukiwarce lub w administracji strony.

Jak dodać galerię zdjęć do produktu

Galeria produktów WooCommerce
Produkt z galerią zdjęć

Dla lepszego podglądu produktu lub jego wariantów można również stworzyć galerię zdjęć w WooCommerce dla konkretnego produktu. Zdjęcia z galerii będą wyświetlane w e-sklepie pod głównym obrazem. Aby dodać galerię, kliknij łącze Dodaj obrazy galerii produktów w oknie Galeria produktów.

Wstawianie galerii produktów WooCommerce
Wstaw galerię produktów

Otworzy się okno biblioteki multimediów. Wybierz obrazy, które chcesz wstawić do galerii. Nie musisz wstawiać ich pojedynczo. Jeśli przytrzymasz przesunięcie, możesz kliknąć wiele obrazów. Wszystkie kliknięte obrazy wstawisz do galerii. Aby utworzyć galerię, kliknij przycisk Dodaj do galerii.

WooCommerce galéria produktu
Edytuj galerię produktów

Możesz dowolnie zmieniać kolejność obrazów w galerii za pomocą funkcji przeciągnij i upuść. Możesz również usunąć obrazy tutaj, klikając krzyżyk, który pojawia się po najechaniu kursorem na konkretny obraz w galerii.

Więcej informacji można znaleźć w oficjalnej dokumentacji: docs.woocommerce.com

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wesprzyj mnie jego udostępnianiem. 👍
WordPress Návod v PDF

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj