Najlepsze bramki płatnicze dla WooCommerce

Istnieje wiele bram płatniczych, których możesz użyć w swoim sklepie internetowym WooCommerce, dlatego stworzyłem tę listę najlepszych bramek.

Najlepsze bramki płatnicze dla WooCommerce

Bramki płatności dla WooCommerce

FONDY – Zunifikowana platforma płatnicza. W połączeniu z wtyczką WooCommerce, FONDY pozwala stworzyć pełnoprawny sklep internetowy na swojej stronie WordPress. Ta wtyczka płatnicza dodaje klientom możliwość płacenia za zakupy w witrynie za pomocą kart bankowych, bankowości internetowej, Apple Pay, Google Pay.

Dzięki FONDY możesz otrzymywać płatności za towary, usługi, subskrypcje, a nawet darowizny. Główną zaletą FONDY jest jego międzynarodowość – usługa obsługuje ponad 100 walut i wiele lokalnych metod płatności dla różnych krajów.

PayPal – jedna z najstarszych platform płatniczych w Internecie. Jest to kompleksowa brama internetowa do płatności. Użytkownicy dają im dostęp do wszystkich kart kredytowych, kont bankowych i adresów, których chcą, i są gotowi na zakupy w twoim sklepie. PayPal oferuje również pełną ochronę kupującym i sprzedającym.

Stripe – usługa online służąca do przyjmowania płatności kartą kredytową w sklepie e-commerce. Naszywka ma białą etykietę, która ma tę zaletę, że utrzymuje klientów w sklepie i nie odsyła ich z powrotem na zewnętrzną stronę płatności.

Square – pomaga milionom sprzedawców prowadzić działalność – od bezpiecznego przetwarzania kart kredytowych po rozwiązania w punktach sprzedaży.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wesprzyj mnie jego udostępnianiem. 👍
WordPress Návod v PDF

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj