Szablony WordPress dla firm – TOP 30

Wybrałem dla Ciebie najlepsze szablony WordPress dla firm. TOP 30 szablonów na stronę biznesową, która zachwyciła wyglądem, jakością, szybkością i pomysłowością. Jako bonus powiem Ci, które dwa szablony biznesowe sprawdziły się dla mnie najlepiej.

Szablony WordPress dla firm

Przed wyborem konkretnego szablonu polecam zapoznać się z instrukcją jak wybrać szablon WordPress . Oto mój wybór z 30 najlepszych szablonów biznesowych:

1. Odkoduj

odkodować

Dzięki szablonowi Uncode otrzymujesz reprezentatywny projekt , stworzony z myślą o firmach, które podkreślają szczegółowość i jakość swoich produktów i usług. Estetykę strony zapewni narzędzie Visual Composer, które ułatwi proces tworzenia formy wizualnej. Oferuje jednak również wiele ustawień personalizacji.

Uncode zawiera również wtyczkę WooComerce – dla eshop. Umożliwia stworzenie profesjonalnego sklepu internetowego z perspektywą szybkiego wzrostu przychodów. Ponadto zapewnia bardzo prosty sposób tworzenia strony w wielu językach.

Więcej informacji i demo

2. Divi

dziel

Divi to innowacyjny szablon WordPress dla firm, dający dużo miejsca na kreatywność . Oferuje łatwo konfigurowalne widżety, funkcje i opcje, podzielone na elegancki system bloków. Tworzenie stron w Divi działa za pomocą mechanizmu przeciągania i upuszczania. Z jego pomocą możesz w kilka minut przygotować ładną stronę internetową.

Niezależnie certyfikowane funkcje bezpieczeństwa, a także elastyczność i układ stron prezentacji portfolio sprawiają, że ten szablon WordPress dla firm jest niezawodnym wyborem zarówno dla silnych firm, jak i start-upów.

Więcej informacji i demo

3. Korporacyjne

zbiorowy

Corporate łączy prosty, jasny i przejrzysty wygląd menu górnego i dolnego z nieograniczonym kolorem treści strony. Motyw jest odpowiedni zarówno dla freelancerów, jak i agencji. Corporate oferuje możliwość szybkiego zademonstrowania portfolio, usług i pracy zespołu. Ogólne wrażenie tego szablonu WordPress dla firm poprawia przewijanie paralaksy, a także efektowne animacje pokazujące statystyki, doświadczenie.

Więcej informacji i demo

4. Doradztwo

ordynacyjny

Szablon dla Business Consulting zafascynował mnie swoim przyjaznym, nieformalnym wyglądem . Domyślna kombinacja żółtego i ciemnoniebieskiego z solidną czcionką tytułową kontrastuje z jasną częścią strony. Dzięki temu jest to proste i jasne – użytkownik szybko dociera do ważnych dla niego informacji.

Wtyczki Visual Composer i Slider Revolution umożliwiają stworzenie strony internetowej z ruchomymi animacjami bez znajomości programowania.

Więcej informacji i demo

5. Skrytka

chować na potem

Stash jest bardzo zmienny pod względem koloru, układu i typografii. Niezależnie od tego, czy planujesz założyć sklep meblowy, salon fryzjerski czy agencję marketingową, ten motyw WP spełni wymagania każdej Twojej działalności.

Motyw Stash zawiera popularne wtyczki: Visual Composer, Revolution Slider i Essential Grid. Freelancerzy skorzystają z wysokiej jakości zdjęcia i możliwości stworzenia imponującej galerii, dzięki której będą mogli wyeksponować swoje portfolio w jak najlepszym świetle.

Więcej informacji i demo

6. Potas

potas

Kalium to motyw odpowiedni dla blogów i portfolio projektantów, fotografów, architektów lub każdego, kto chce w pełni zademonstrować swoją kreatywność. To jeden z najpopularniejszych szablonów WordPress dla biznesu, zaktualizowany w kwietniu 2018 roku.

Kalium zawiera wtyczkę Visual Composer do łatwego projektowania stron internetowych, a Retina Ready zapewnia wysoką jakość obrazu. Możesz wybierać spośród ponad 30 schematów dla portfolio i 800 stylów dla ikon . Oczywiście ten szablon WordPress dla firm to możliwość przetłumaczenia strony na wybrane przez Ciebie języki.

Więcej informacji i demo

7. X

x

X to jeden z najpopularniejszych szablonów WordPress . Otrzymasz 4 różne warianty (stosy) w jednym pakiecie. Uczciwość jest czysta i profesjonalna, to temat dla firm odnoszących sukcesy. Renew i Icon mają minimalistyczny wygląd. Nadają się do e-sklepów, portfolio i blogów. Dzięki odmianie Ethos tworzysz stronę internetową w stylu magazynu lub gazety.

Business Theme X działa w każdej przeglądarce. Otrzymujesz szereg wtyczek dostępnych za darmo w standardowej jakości i stałą obsługę klienta.

Więcej informacji i demo

8. Główny silnik

ołowiany silnik

Z LeadEngine mogą pracować zarówno początkujący, jak i zaawansowani twórcy stron internetowych. Nadaje się do witryn biznesowych, ale także jako strona docelowa w celach marketingowych. Z pomocą LeadEngine stworzysz reklamy, eventy, prezentacje nowych produktów, zbiórki charytatywne, usługi finansowe, informatyczne i inne. Szablon został zaprojektowany tak, aby na pierwszy rzut oka robił dobre wrażenie.

Więcej informacji i demo

9. Klejnot

klejnot

The Gem to motyw dla imponującej strony korporacyjnej, ale także dla artystów, fotografów i projektantów . Przewijanie w pionie, przesuwanie bocznego menu czy przesuwanie tła pozostawia wrażenie oryginalności. Możesz wybierać spośród 150 szablonów, używać eleganckich animacji, nieograniczonej liczby kolorów i ponad 2500 ikon.

Klejnot przystosowany jest do najnowocześniejszego sprzętu. Należą do nich optymalizacja SEO, Visual Composer i WooComerce dla e-sklepów.

Więcej informacji i demo

10. Prosty i elegancki

prosty elegancki

Jak sama nazwa wskazuje, jest to elegancki motyw, stworzony z zacięciem do projektowania . Simple & Elegant zawiera najpopularniejsze wtyczki do WordPress: Slider Revolution, Visual Composer, MailChimp, widget Instagram. Tworzenie i dostosowywanie wyglądu strony jest bardzo proste – jednym kliknięciem możesz zmienić styl strony, w tym typografię, kolory i ikony. Umożliwia przeglądanie portfolio w 2 do 4 kolumnach. Obsługuje wszystkie aktualne formaty wideo i audio.

Więcej informacji i demo

11. Ty

ty

Zaimponowałaś mi elastycznością kształtu obramowania treści strony . Kształtami można dosłownie „wygrać”. W tym celu masz nieograniczone możliwości edycji nagłówka i stopki. Uzupełnij je różnymi animacjami i kolorami, wybierz swój ulubiony styl czcionki i stwórz absolutnie niepowtarzalny. Oczywiście masz możliwość wyboru spośród 10 gotowych schematów. Oprócz zalet projektowych motyw You zapewnia również ultraszybkie ładowanie strony i zgodność ze wszystkimi wtyczkami.

Więcej informacji i demo

12. Porady

Rada

Doradztwo tworzone jest z myślą o firmach biznesowych, doradczych i finansowych . Zapewnia nieograniczone ustawienia menu bocznego. Pasek przewijania umożliwia potencjalnym klientom łatwe poruszanie się po zawartości serwisu. Aby uzyskać najlepsze wrażenie, dodano wtyczkę Revolution Slider do niesamowitych galerii. Witryna Advice świetnie prezentuje się na telefonach komórkowych, komputerach i tabletach.

Więcej informacji i demo

13. Rzemiosło

rzemiosło

W The Craft masz możliwość stworzenia gotowej strony jednym kliknięciem lub pełnego jej dostosowania. Szablon oferuje nieograniczoną liczbę czcionek, kolorów i stylów górnego menu. Dodaje wiele specjalnych widżetów i jest kompatybilny z popularnymi wtyczkami.

Więcej informacji i demo

14. Standardowy

standard

Standard przyciągnął mnie swoim czystym designem. Koncentruje się na przejrzystej organizacji prezentacji usług, cennika i opinii klientów . Dzięki WooComerce z łatwością stworzysz dodany e-sklep. Potencjalnych klientów przyciągają ciekawe animacje czy galerie zdjęć. Za pomocą tego szablonu WordPress dla firm można tworzyć świetne strony sprzedażowe.

Więcej informacji i demo

15. Nieskończony

nieskończony

Infinite zawiera dema stworzone specjalnie z myślą o serwisach firmowych, takich jak banki i usługi finansowe, duże i małe firmy, ale także na różnego rodzaju imprezy i konferencje . Twórcy, właściciele małych firm i ratownicy medyczni również zyskają na wartości. Szablon Infinite zawiera dużą liczbę predefiniowanych stylów do szybkiego tworzenia stron. Wiele z nich wykorzystuje animacje ruchu i przewijanie paralaksy. Do wyboru masz 14 możliwych układów stron dla bloga, 8 dla portfolio i 6 dla galerii.

Więcej informacji i demo

16. Sanabel

sanabel

Sanabel to kolejny łatwo konfigurowalny szablon WordPress dla firmowej strony internetowej. Wtyczki Slider Revolution i Layer Slider pomagają tworzyć imponujące prezentacje portfolio i galerii. Do wyboru jest 6 stylów nagłówków i 11 stylów podziału strony . Możesz zmieniać projekt w zależności od nastroju, od jasnego do ciemnego iz powrotem.

Więcej informacji i demo

17. Razem

całkowity

Dzięki Total możesz w kilka minut stworzyć prostą, ale wyrafinowaną i funkcjonalną stronę internetową. Udostępniaj swoje treści w sieciach społecznościowych, twórz cennik oraz kalendarz wydarzeń i harmonogramów, widoczne dla każdego, kto jest zainteresowany Twoimi usługami. Motyw idealnie nadaje się do e-sklepu, ale także prezentacji portfolio. Zawiera również kilka wtyczek do tłumaczenia treści na różne języki.

Więcej informacji i demo

18. Prasa

po

Elastyczny, nowoczesny i wszechstronny motyw witryn biznesowych Apress został zaprojektowany tak, aby angażować i utrwalać pamięć klienta. Masz zarówno poziome, jak i pionowe efekty wizualne paralaksy. Ogólne wrażenie podkreślają różne przejścia i animacje, które wprawią Twoją witrynę w ruch. Galerie, prezentacje lub treści tekstowe, ułożone w bloki, mogą tworzyć iluzję pływania lub pływania.

Więcej informacji i demo

19. Nienaruszony

nienaruszony

Jakość szablonu Intact docenią przede wszystkim agencje, startupy, ale także firmy o ugruntowanej pozycji. Nadaje się do obszernych witryn informacyjnych, jak i jednostronicowych witryn służących do promocji. Ładuje się szybko i umożliwia tłumaczenia na wiele języków. Dzięki poręcznemu panelowi ustawień możesz go łatwo dostosować, korzystając z animacji CSS3, wielu czcionek i efektów.

Więcej informacji i demo

20. Brando

brando

Elastyczny i kolorowy motyw Brando to idealny wybór dla portfolio, prezentacji produktów, blogów, jednostronicowych stron internetowych lub małych firm . Oferuje ponad 100 elementów projektowych do kreatywnej personalizacji. Zafascynował mnie elegancki, nowoczesny design, niezależnie od tego, czy jest to górne menu, przyciągające wzrok galerie czy strona główna. Możesz dostosować układ strony do bloków o dowolnym rozmiarze lub użyć wideo jako tła. Polecam motyw Brando tym, którzy cierpią na oryginalność.

Więcej informacji i demo

21. Megatron

megatron

Kolejny charakterystyczny szablon WordPress dla biznesu, odpowiedni dla firm ze wszystkich możliwych sektorów rynku. Tworzony jest z naciskiem na orientację w treści , ale także po to, by pozostawić głębokie wrażenie na klientach. Służy temu menu Mega, wiele stylów górnego menu do wyboru, nieograniczone możliwości łączenia kolorów i przejrzysty układ strony. Motyw jest dostosowany do wyświetlania na dowolnym nowoczesnym urządzeniu i przeglądarce.

Więcej informacji i demo

22. Folia

folia

Wstępnie zdefiniowane projekty szablonów Foliage umożliwiają szybkie i łatwe wyczarowanie stylowej witryny internetowej dla Twojej firmy. Zadowoli małe i duże firmy , klasyczne sklepy internetowe czy agencje. Tworzenie witryny jest mniej lub bardziej intuicyjne dzięki wtyczce Code Builder. Blokowy układ tego szablonu WordPress dla firm sprawi, że zdjęcia i produkty będą się wyróżniać.

Więcej informacji i demo

23. Zapewnij

dostarczać

Zapewniają wygląd poważny, czysty i estetyczny . Nadaje się dla usług finansowych, agencji, biznesu na wszystkich poziomach. Zawiera wszystkie akcesoria i szczegóły, których firma zorientowana ekonomicznie potrzebuje na swoją stronę. Wykresy, kalendarze, cenniki, ale także udostępnianie w sieciach społecznościowych i szybkość ładowania są niezbędne do zdobywania klientów. Wtyczki Visual Composer i Revolution Slider ułatwiają tworzenie atrakcyjnego projektu.

Więcej informacji i demo

24. MF

mf

Świeży i elegancki wygląd MF zachwyci profesjonalistów, którzy chcą stworzyć poważną stronę internetową . Jednocześnie jednak zapewnia przestrzeń dla kreatywności dzięki dużej liczbie stylów czcionek, ikon i trzynastu wzorom nagłówków. MailChimp i Kontakt z 7 wtyczek wraz z optymalizacją SEO pomogą Ci w nawiązaniu kontaktu z klientem.

Więcej informacji i demo

25. Zerif Pro

zerif pro

Zerif Pro to szablon dla jednostronicowych witryn internetowych, sklepów internetowych i małych firm . Jest kompatybilny z wtyczkami do łatwego budowania strony. Zawiera przewijanie paralaksy i różne inne interaktywne elementy.

Więcej informacji i demo

26. Kallyas

kallyas

Dynamiczny i kreatywny motyw Kallyas jest przeznaczony dla nowoczesnych przedsiębiorców ze wszystkich możliwych dziedzin. Zapewnia dużą przestrzeń do stworzenia projektu według własnej wyobraźni, wiele kolorów, ikon, czcionek, ustawień menu czy ruchomego tła. Schemat Bootstrap służy do wydajniejszego budowania przejrzystej strony.

Więcej informacji i demo

27. Ekonomista

ekonomista

Economist to uniwersalny szablon WordPress dla strony korporacyjnej. Jest elastyczny, przejrzysty, prosty, ale kreatywny, wygląda estetycznie i poważnie . Zapewnia wiele opcji edycji nagłówka i głównej treści. Wybierz układ blokowy lub obraz pełnoekranowy z pionowym przewijaniem slajdów. Podoba mi się projekt wyszukiwania menu.

Więcej informacji i demo

28. Hestia Pro

hestia pro

W tym temacie przyjadą do nich przedsiębiorcy o charakterze technicznym, z różnych branż, rzemieślnicy . Hestia Pro zawiera konfigurowalne widżety, WooComerce dla e-sklepu oraz różne akcesoria do prezentacji produktów i portfolio. Tworzy charakterystyczny, czysty design z naciskiem na narzędzia komunikacji dla klientów, takie jak cenniki i przyciski wezwania do działania.

Więcej informacji i demo

29. Montserrat

montserrat

Montserrat to elastyczny motyw z doskonałymi opcjami e-sklepu . Zawiera wtyczki Revolution Slider, Visual Composer, WPML i WooComerce, nieograniczoną liczbę kolorów i typografię czcionek. Zaawansowane ustawienia nagłówka i treści strony oraz konfigurowalne widżety. Za pomocą tego szablonu WordPress dla firm możesz stworzyć fajny e-sklep.

Więcej informacji i demo

30. Pofo

pofo

Szablon Pofo pozwala stworzyć ręcznie wykonaną stronę internetową z naciskiem na szczegóły i jakość. Kreatywna prezentacja treści z ruchomym, paralaktycznym lub statycznym tłem, minimalistycznym lub krzykliwym designem – dzięki temu motywowi możesz zrealizować wszystkie swoje pomysły. Pofo wygląda dla mnie nowocześnie.

Więcej informacji i demo

Szablony WordPress dla biznesu – wnioski

Wymienione 30 szablonów uważam za odpowiednie dla witryn biznesowych. Oczywiście wybór zależy również od tego, na czym koncentruje się konkretna firma. Weź je jako inspirację.

Bonus: Te dwa szablony WordPress dla firm sprawdziły się u mnie w praktyce: Divi i Avada . Są to wielofunkcyjne szablony, dzięki czemu można je dostosować do różnych obszarów działalności. Są bardzo elastyczne i nadal łatwe w konfiguracji nawet dla początkujących. Obsługa WooCommerce jest oczywista dla obu.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wesprzyj mnie jego udostępnianiem. 👍
WordPress Návod v PDF

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj