Szablony WordPress dla czasopism – TOP 30

Wybrałem dla Ciebie najlepsze szablony WordPress dla czasopism. TOP 30 szablonów dla stron z treścią, które zrobiły wrażenie swoim wyglądem i jakością. 27 motywów premium plus 3 darmowe.

Szablony WordPress dla czasopism

Przeciętny internauta codziennie znajduje się w powodzi magazynów i gazet internetowych. Ich operatorzy starają się odróżnić się od siebie, aby przyciągnąć jak najwięcej czytelników. Nie wystarczy mieć tylko wysokiej jakości treści. Strona musi też dobrze wyglądać. Dlatego WordPress oferuje również specjalne motywy do tego celu. Przyjrzyjmy się 30 z nich, które najbardziej mnie zainteresowały.

1. Gazeta

Gazeta

Gazeta jest przeznaczona dla magazynów internetowych, gazet i blogów. Jest to najpopularniejszy szablon WordPress dla magazynów Themeforest . Motyw jest szybki, łatwy w użyciu i obsługuje filmy z YouTube. Jest kompatybilny z wtyczkami bbPress Forum, BuddyPress i WooCommerce. Jest zoptymalizowany pod kątem SEO.

Obejmuje również Google Ads i AdSense, które dopasowują reklamy do witryn na podstawie ich treści i odwiedzających. Zawiera również AMP na urządzenia mobilne. Istnieje również link do sieci społecznościowych. Twórcy nie zapomnieli również o narzędziach do RODO.

Gazeta zawiera TagDiv Composer — pierwsze narzędzie do tworzenia witryn opracowane specjalnie dla blogów, magazynów i gazet. Zawiera ponad 100 narzędzi do edycji nagłówków, menu, układów i treści. Możesz wprowadzać zmiany bezpośrednio na stronie. Możesz zobaczyć zmiany na żywo w swojej przeglądarce. Popularna, praktyczna funkcja Drag and Drop ułatwia również tworzenie stron.

Więcej informacji i demo

2. Sahifa

sahifa

Sahifa ma czysty i nowoczesny design. Jest szybki, elastyczny i w pełni responsywny . Przeznaczony jest dla gazet i magazynów o różnych specjalizacjach. Jest bardzo wszechstronny dzięki szerokiemu zakresowi edycji strony, układu, ustawień tekstu i obrazu.

Będzie używany przez gazety zajmujące się sprawami politycznymi, finansami lub wiadomościami ze świata, magazyny modowe, jedzenie, rodzinę i podróże. Dobrze wygląda na nim blog osobisty i zawodowy. Dzięki kompatybilności z WooCommerce może być również wykorzystany do stworzenia sklepu internetowego.

Sahifa zawiera narzędzia, które tworzą równowagę między pięknem a funkcjonalnością witryny. Zapewnia wiele opcji ustawiania menu, układu tekstu i obramowań oraz osadzonych obrazów, przeciągania i upuszczania, ładowania demonstracyjnego jednym kliknięciem i innych przydatnych narzędzi.

Motyw WordPress Sahifa jest szybki , kompatybilny z wieloma wtyczkami WordPress i dostosowany przez Retina Display. Obsługuje również języki pisane od prawej do lewej. Działa dobrze w każdej przeglądarce i systemie operacyjnym.

Więcej informacji i demo

3. Magazyn wiadomości

magazyn wiadomości

Newsmag oferuje operatorom magazynów i gazet internetowych nieskończone możliwości. Jest szybki, zoptymalizowany pod kątem SEO i łatwy w użyciu. Obejmuje również Google Ads i AdSense, obsługuje filmy Vimeo i YouTube oraz wiele widżetów. Na przykład widget pogody, cennik, śledzenie liczby fanów na portalach społecznościowych i reklamy.

Motyw Newsmag oferuje wiele wstępnie przygotowanych projektów, opcje organizowania wpisów, tworzenia prezentacji w galeriach zdjęć i tym podobne. Kompozytor TagDiv, Kompozytor wizualny i Przeciągnij i upuść ułatwiają tworzenie strony.

Więcej informacji i demo

4. Dodatkowe

dodatkowy

Popularny szablon WordPress z warsztatu Elegant Themes Extra przeznaczony jest dla magazynów i blogów o różnych specjalizacjach. Został opracowany z myślą o doskonałym i eleganckim designie. Pomagają w tym opcje ustawienia nagłówka i stopki, układu poszczególnych stron, od prostego układu kolumnowego i rzędowego postów po nowoczesny układ mansory.

Szablon Extra używa Divi Builder , Divi Visual Builder oraz funkcji Przeciągnij i upuść do utworzenia strony. Jest w pełni responsywny i kompatybilny z wtyczką WooCommerce.

Więcej informacji i demo

5. Nexus

ogniwo

Szablon Nexus WordPress firmy Elegant Themes to świetne narzędzie do tworzenia stron internetowych czasopism i gazet. Kupując go, kupujesz również dostęp do 87 innych motywów i wtyczek. Zapewnia wiele widżetów, skrótów i modułów ułatwiających tworzenie witryn i lepszą funkcjonalność.

Jest kompatybilny ze wszystkimi przeglądarkami i w 100% responsywny. Jeśli nie wybierzesz jednego z dołączonych wersji demonstracyjnych, możesz łatwo stworzyć własny projekt strony za pomocą wielu narzędzi.

Więcej informacji i demo

6. SmartMag

SmartMag oferuje wysokiej jakości rozwiązanie dla każdego, kto chce stworzyć stronę dla magazynu online, gazety, portalu informacyjnego oraz wiadomości z różnych dziedzin życia firmy lub bloga. Ma przejrzysty design, który zwraca uwagę na poszczególne posty.

Dzięki swojej responsywności doskonale sprawdza się na wszystkich typach sprzętu. Łatwość tworzenia strony zapewnia kilka załączonych wersji demonstracyjnych ze wstępnie przygotowanymi stronami i kreatorem stron typu „przeciągnij i upuść”. Szablon jest zoptymalizowany pod kątem SEO.

Więcej informacji i demo

7. Solelad

szyberdach

Szablon WordPress dla magazynów i blogów Solelad zawiera ponad 2000 gotowych układów stron, które instalujesz jednym kliknięciem. Dodatkowo użytkownik ma do dyspozycji ponad 800 gotowych layoutów dla poszczególnych podstron oraz, dzięki Visual Composer , możliwość edycji strony z podglądem na żywo.

Jest zoptymalizowany pod kątem szybkości, a także przeglądarek i kompatybilny z kilkoma wtyczkami: WooCommerce, Revolution Slider, bbPress i Buddy Press.

Więcej informacji i demo

8. Jarida

jarida

Jarida zawiera kompleksowe narzędzia do tworzenia strony internetowej . Na przykład opcje regulacji bocznych paneli, suwaków, rękawiczek i obcasów. Obsługuje również wielowarstwowy układ wiadomości i artykułów. Jest responsywny, zoptymalizowany pod kątem SEO i dostosowany do wyświetlacza Retina o wysokiej rozdzielczości. Jest kompatybilny z kilkoma wtyczkami WordPress .

Więcej informacji i demo

9. SimpleMag

simplemag
Szablon SimpleMag oferuje konkretne rozwiązanie dla magazynów i blogów z naciskiem na kreatywność . Jej elegancki design jest również przystosowany do tego celu. Zdjęcia, aranżacje, ale też moda wyglądają na niej naprawdę dobrze.

Oferuje nieograniczoną liczbę kolorów, dostęp do czcionek Google, możliwość tworzenia Mega Menu czy menu kolumnowego. Użytkownik może skorzystać z jednego z przygotowanych wcześniej projektów stron lub stworzyć własny wygląd i układ.

WordPress SimpleMag jest w pełni responsywny , kompatybilny z wtyczkami WooCommerce i bbPress. Oferuje filtrowanie postów według różnych ustawień. Na przykład według autora, ostatnich komentarzy, ostatnich postów lub najczęściej komentowanych postów. Obsługuje również formaty wideo.

Więcej informacji i demo

10. Wydawca

wydawca

Wydawnictwo nadaje się do czasopism i gazet. Jego autorzy przywiązali dużą wagę do indywidualnych detali , aby stworzyć niesamowite funkcje, które poprawią wygląd i funkcjonalność każdej strony stworzonej za pomocą tego szablonu. Zapewnia nieograniczoną edycję strony i łatwe zarządzanie stroną.

Publisher zawiera 42 gotowe projekty z obsługą języków od prawej do lewej i ponad 30 popularnych wtyczek WordPress do lepszej edycji strony, konfiguracji prezentacji, formularzy kontaktowych, tworzenia e-commerce, pasków bocznych i wielu innych.

Więcej informacji i demo

11. Sekwoja

sekwoja

Redwood to szablon WordPress dla blogerów i czasopism. Polubi ją każdy, komu zależy na wyglądzie strony. Jest elegancki i zapewnia mnóstwo narzędzi do edycji strony. Od dostosowywania czcionek i kolorów po publikowanie i konfigurowanie suwaków.

W tym celu zawiera szablon Redwood Featured Slider. Obsługuje standardowe posty, wideo, galerie i muzykę. Oferuje również linki do sieci społecznościowych.

Więcej informacji i demo

12. Głos

głos

Voice jest przeznaczony dla magazynów i gazet internetowych. Zawiera również wtyczkę WooCommerce do sprzedaży. Wtyczka bbPress jest dostępna do tworzenia i konfigurowania forum dyskusyjnego. Zawiera zaawansowaną stronę i indywidualne opcje edycji, takie jak nieograniczona liczba kolorów, ponad 150 wariantów układu artykułów, raportów i zdjęć oraz nieograniczona liczba pasków bocznych.

Więcej informacji i demo

13. Flex Mag

flex-mag

Jak sama nazwa wskazuje, ten szablon WordPress jest bardzo wszechstronny . Stworzysz internetową gazetę lub magazyn o różnych specjalizacjach. Flex Mag łączy w sobie prostotę i funkcjonalność.

Zawiera 9 gotowych stron, 8 widżetów, ponad 800 czcionek Google i wiele różnych sposobów edytowania poszczególnych postów i stron. Jego prosta i nieskomplikowana konstrukcja wyróżnia się dobrze na wszystkich urządzeniach. Obsługuje filmy z YouTube i Vimeo.

Więcej informacji i demo

14. Wiadomości z Jannah

Jannah-news

Jannah News jest odpowiedni dla gazet, portali informacyjnych, magazynów i blogów. Zawiera szereg gotowych projektów stron, które można załadować jednym kliknięciem i dalej edytować. Ci, którzy zdecydują się na ten szablon, ucieszą się, że cena zakupu obejmuje również dożywotnie aktualizacje .

Motyw zawiera wtyczkę Migration Plugin, która pozwala przenieść utworzoną stronę z 17 szablonów do szablonu Jannah News bez utraty treści i bez wyświetlania skrótów w załadowanej treści. Obsługuje również format wideo.

Więcej informacji i demo

15. Multiwiadomości

multiwiadomości

Dzięki motywowi Multinews stworzysz stronę akcji dla gazet, magazynów i blogów. Szereg funkcji personalizacji nadaje witrynie przyciągający wzrok wygląd , który dobrze prezentuje się na komputerze, tablecie i telefonie komórkowym.

Zawiera wtyczki Visual Composer, WooCommerce, bbPress i Buddy Press. Odwiedzający stronę z pewnością docenią różnorodność dystrybucji poszczególnych raportów oraz przeglądanie prezentacji poprzez przerzucanie czasopisma. Cena zakupu obejmuje również dożywotnie aktualizacje.

Więcej informacji i demo

16. Autentyczny

autentyczny

Szablon WordPress dla czasopism Authentic i osobistych blogów ma lekki i przyjazny wygląd . Zawiera 9 gotowych projektów dla mody, stylu życia, osobistego bloga i podróży, a także elegancki, minimalistyczny i czarno-biały design. Ciekawa jest możliwość wstawienia wideo jako tła do tekstu. Szablon jest zoptymalizowany pod kątem szybkości i wszystkich typów urządzeń.

Więcej informacji i demo

17. PRASA

w

PRESSO zachwyca swoją elastycznością i mnogością opcji. Przeznaczony jest dla magazynów internetowych, gazet i portali informacyjnych. Możesz go również użyć do stworzenia osobistego bloga.

Opublikowane wiadomości i posty można podzielić na wiele sposobów. Wiele funkcji jest dostępnych dla użytkownika podczas tworzenia strony. Między innymi dzięki dostosowywaniu Live dostępny jest również podgląd na żywo. Odwiedzający witrynę z pewnością ucieszy możliwość filtrowania postów według różnych kryteriów.

Więcej informacji i demo

18. NewsTube

newstube

NewsTube to profesjonalny szablon WP dla gazet i czasopism. Jej twórcy uwzględnili wszystkie współczesne trendy w rozwoju komunikacji internetowej. Dzięki czysto minimalistycznemu designowi treść strony trafia w centrum uwagi każdego odwiedzającego.

Użytkownik ma możliwość osadzania zdjęć, wiadomości, artykułów i filmów. Obsługuje formaty wideo z YouTube, Vimea i Daily Motion. Jest responsywny, dostosowany do wyświetlaczy Retina i zoptymalizowany pod kątem SEO.

Więcej informacji i demo

19. Tron

tron

Tron przeznaczony jest dla gazet i magazynów. Jego konstrukcja zachwyca profesjonalizmem . Dobrze sprawdza się również połączenie wyświetlania polecanych postów na górze strony z klasycznym układem publikowanych postów.

Motyw zawiera wiele widżetów i łączy do sieci społecznościowych. Oferuje również kilka elastycznych układów pięty i nagłówka.

Więcej informacji i demo

20. Herold

zwiastować

Nowoczesny, responsywny motyw WordPress Herald jest przeznaczony dla portali informacyjnych , gazet i czasopism. Jego twórcy pamiętali o wszystkich ważnych szczegółach, których potrzebuje taka strona. Istnieje ponad 500 odmian układu wiadomości, nieograniczona liczba pasków bocznych, kilka popularnych widżetów i nieograniczone kombinacje kolorów. Zawartość strony dobrze prezentuje się na komputerze, tablecie i telefonie komórkowym.

Więcej informacji i demo

21. Dobre życie

dobre życie

GoodLife oferuje wysokiej jakości rozwiązanie dla magazynu lub gazety internetowej. Zawiera 11 gotowych stron o różnej tematyce. Istnieją różne układy stron, galerii i galerii wideo. Szablon zawiera kilka wtyczek premium: Visual Composer , Essential Grid, Maintenance Pro i Viral Quiz Builder. Szablon jest zoptymalizowany pod kątem SEO i zoptymalizowany pod kątem szybkości.

Więcej informacji i demo

22. AktualnościPlus

newsplus

NewsPlus to profesjonalny motyw WP dla magazynów internetowych, gazet, portali informacyjnych i blogów. Jego konstrukcja dostosowana jest do treści o różnym ukierunkowaniu. Ma nowoczesny wygląd. Wyróżniają się na tym wiadomości o wydarzeniach politycznych i blog kulinarny. Jest kompatybilny z kilkoma wtyczkami WordPress , takimi jak forum bbPress, BuddyPress, TablePress i WooCommerce. Obsługuje również reklamy z Google AdSense.

Więcej informacji i demo

23. Barcelona

Barcelona

Barcelona została stworzona na frameworku Bootstrap. Ma prosty i przejrzysty wygląd, który użytkownik może łatwo dostosować do swoich pomysłów. Istnieje kilka gotowych stron i układów postów, które możesz dostosować. Barcelona jest zoptymalizowana pod kątem SEO, responsywna i dostosowana do potrzeb wyświetlacza Retina.

Więcej informacji i demo

24. Gridlove

siatkowy

Gridlove to szablon opracowany specjalnie dla gazet i czasopism internetowych. Ma kreatywny wygląd siatki. Oferuje setki gotowych układów stron. Użytkownicy docenią nieskończoną liczbę pasków bocznych, w tym ustawienia przyklejonych pasków bocznych, 4 rodzaje funkcjonalnej nawigacji po wpisach, optymalizację prędkości i wysokiej jakości, w 100% responsywny wygląd. Szablon obsługuje również kilka wtyczek WordPress .

Więcej informacji i demo

25. JNews

jnews

JNews oferuje szereg narzędzi do tworzenia witryny. Oprócz 140 gotowych projektów dostępne są narzędzia Elementor Page Builder, WPBakery Page Builder i Visual Composer. Istnieje również możliwość stworzenia własnego nagłówka, w tym wstawienia logo. Obejmuje również usługę wstawiania reklam Google AdSense . Twórcy szablonu nie zapomnieli o narzędziach do RODO.

Więcej informacji i demo

26. Kliknij Mag

kliknij-mag

Na pierwszy rzut oka Click Mag imponuje nowoczesnym, pełnym akcji designem . Oferuje sieci społecznościowe, ponad 800 czcionek Google, łatwą edycję logo, nagłówków i stopek oraz pełnoekranowe wyświetlanie artykułów i wiadomości. Obsługuje formaty wideo YouTube, Vimeo i SoundCloud. W swoim szablonie możesz ustawić nieograniczoną liczbę reklam. Jest również przystosowany do wyświetlaczy Retina i języków pisanych od prawej do lewej.

Więcej informacji i demo

27. MagPlus

magplus

Szablon WordPress dla magazynów internetowych, blogów, gazet i recenzji zawiera 40 wstępnie przygotowanych układów stron, ponad 160 modułów i nieograniczone możliwości edycji poszczególnych szczegółów strony zgodnie z pomysłami użytkownika. Dostępnych jest kilka wtyczek premium: Visual Composer, Viral Quiz, Social Jumbo Pack, Yellow Pencil Pro i WooCommerce. Cena zakupu obejmuje dożywotnie aktualizacje .

Więcej informacji i demo

28. HitMag

hitmag

HitMag to jeden z wysokiej jakości darmowych szablonów WordPress . Posiada stylowy design stworzony specjalnie dla magazynów, gazet i osobistych blogów. Zawiera stronę główną magazynu online, 4 gotowe projekty blogów i główne ustawienia kolorów.

Ten swobodnie dostępny szablon można łatwo spersonalizować i dostosować do konkretnego tematu strony. Magazyn ma też niekonwencjonalny, pełnoekranowy układ.

Więcej informacji i demo

29. Magazyn Envo

magazyn magazyn

Szybki i responsywny, swobodnie dostępny szablon dla magazynów Envo, posiada nowoczesny, przyciągający wzrok wygląd. Oferuje szereg widżetów, łatwą konfigurację odpowiednią dla początkujących, wstawianie logo i edycję nagłówków. Darmowy motyw Envo jest zoptymalizowany pod kątem SEO i przetłumaczony na wiele języków. Nadaje się do magazynów, gazet, blogów, portali informacyjnych i kreatywnych witryn.

Więcej informacji i demo

30. Portal informacyjny

portal informacyjny

Swobodnie dostępny motyw News Portal jest jednym z prostszych szablonów, ale oferuje szereg funkcji. Szybko utwórz stronę dzięki portalowi informacyjnemu. Ma kreatywny, przyjemny design. Podczas edycji strony dostępny jest podgląd na żywo. Zawiera szereg widżetów i linków do sieci społecznościowych.

Więcej informacji i demo

Szablony WordPress dla czasopism — wnioski

Uważam, że wymienione 30 szablonów jest odpowiednie dla magazynów, gazet i osobistych blogów. Oczywiście wybór zależy również od tego, na czym skupia się strona z treścią. Weź je jako inspirację. Który szablon lubisz najbardziej?

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wesprzyj mnie jego udostępnianiem. 👍
WordPress Návod v PDF

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj