10 wtyczek WordPress do łatwego udostępniania treści

0

W ostatnich latach sieci społecznościowe toczyły się w świecie marketingu internetowego. Jest to fakt, którego prawdopodobnie nie trzeba przekonywać. Zapewne wiesz, że udostępniając swoje artykuły, możesz zyskać dużą liczbę czytelników. Można powiedzieć, że jest całkowicie darmowy. Oczywiście potrzebujesz świetnych treści, które ekscytują ludzi. I nie tylko. Nadal musisz ułatwić im udostępnianie.

Małe guziki lub umieszczenie ich w niewłaściwym miejscu všetko to wszystkie czynniki, które wpłyną na liczbę akcji.

Na przykład Topky wie, że aby ludzie mogli udostępniać swoje treści, muszą sprawić, by udostępnianie było bardzo łatwe. Dlatego mają takie przyciski, których nie można przegapić na końcu każdego artykułu…

zdielanie topky

Podobnie jeden z najczęściej odwiedzanych portali w Ameryce – Upworthy. Za każdym artykułem czytelników goni górny pasek, który wygląda tak…

zdielanie upworthy

Takich przycisków nie można przeoczyć.

Ale jeśli nie jesteś programistą lub go nie masz, skąd wziąć dobrze wyglądające przyciski udostępniania? Odpowiedzią są następujące wtyczki WordPress .

Monarcha

monarch

Obecnie prawdopodobnie najlepsza wtyczka do udostępniania treści WordPress . Jest płatny, ale dzięki funkcjom, które oferuje, zwróci ci się kilka razy.

Do wyboru masz 5 lokalizacji:

 • Pasek boczny
 • widget
 • wyskakujące okienka
 • pudełko na samolot
 • przed i po artykule.

Ponadto Twoi czytelnicy zobaczą opcję udostępniania obrazów, gdy najadą na nie kursorem.

A jeśli to Ci nie wystarczy, możesz użyć 6 różnych wyzwalaczy, aby pokazać ludziom możliwość udostępniania:

 • po jakimś czasie
 • po przeczytaniu artykułu
 • po komentarzu
 • po wybranym procencie przewijania strony
 • po zakupie
 • po bezczynności

Ale nie jesteśmy do końca, co ta wtyczka może zrobić. Możesz dostosować przyciski do swoich upodobań. Wygląd, kolor, czy wyświetlać liczbę akcji.

Wersja przycisków na urządzenia mobilne to oczywistość. Jeśli poważnie podchodzisz do sieci i regularnie dodajesz do niej dużo treści, ten moduł WordPress jest koniecznością.

SumoMe

sumome

SumoMe to wtyczka, która nawet w podstawowej wersji darmowej wyprzedza wiele płatnych. Wystarczy założyć konto i w administracji serwisu kliknąć dodaj swojego bloga. Następnie wybierz jedną z opcji instalacji WordPress , a po przesłaniu do Twojej witryny możesz ustawić, gdzie pojawią się przyciski udostępniania. Zaletą tej wtyczki WordPress jest również to, że myśli o użytkownikach mobilnych, którzy widzą przyciski na dolnym pasku.

Supsystic

Aby korzystać z tej wtyczki, musisz również utworzyć bezpłatne konto na stronie Supsystic. Po zainstalowaniu masz już tyle opcji w wersji podstawowej, że prawdopodobnie nigdy z niej nie skorzystasz. Ale zmiana rozmiaru przycisków, dodawanie do nich efektów lub wybór własnej lokalizacji za pomocą skrótu z pewnością Ci odpowiada.

Mashsharer

Znak poznawczy – umieszczenie na początku i na końcu artykułu oraz świetny design. Przyciski wyglądają świetnie i można w nich wpisać własny tekst. Możesz nawet użyć shortcode, aby umieścić je w dowolnym miejscu na swojej stronie. Jedynym minusem jest to, że w darmowej wersji możesz udostępniać tylko Facebook i Twitter. Możesz to jednak zrekompensować w połączeniu z następującą wtyczką.

Pasek udostępniania społecznościowego

Jest to dobra alternatywa dla niegdyś powszechnie używanego Digg Digg, który nie ma już regularnych aktualizacji. Ten dodatek pozwoli Ci mieć boczny pasek boczny, na którym ludzie zawsze będą mieli przyciski na oczach.

To dobry dodatek, jeśli korzystasz z wtyczki, która pozwala wyświetlać przyciski tylko na końcu lub na początku artykułu. Alternatywnie szablon WordPress , który ma ustaloną lokalizację tych przycisków.

Przyciski udostępniania WPUpper

Jeśli nie przeszkadza Ci, że masz tylko Facebooka i Twittera na Mashsharerze w wersji podstawowej i nie ma paska bocznego do udostępnienia, wypróbuj WPUpper. Chociaż nie możesz dostosować wyglądu, możesz wybierać spośród wielu predefiniowanych wzorów, które wyglądają bardzo dobrze. A wśród nich są duże przyciski na początku i na końcu artykułów.

Bezczelny udział w mediach społecznościowych

Sassy Social Share wykorzystuje ikony wektorowe, dzięki czemu są responsywne i odpowiednie dla urządzeń mobilnych. Dzięki opcjom, które musisz dostosować do wyglądu i rozmiaru, dziwne jest, że jest to całkowicie bezpłatne. Nie płacisz ani grosza i nie musisz nigdzie się rejestrować. Instalujesz wtyczkę i gotowe.

Shareaholic

shareaholic

To narzędzie do udostępniania treści zostało stworzone w 2005 roku i nadal cieszy się dużą popularnością. Możesz wypróbować wygląd i jego możliwości tutaj. Możesz częściowo zmienić wygląd i rozmiar. Wyłącz także wyświetlanie udostępniania. Przewagą nad innymi wtyczkami do WordPress jest podgląd ilości udostępnień poszczególnych artykułów. Oznacza to, że możesz dokładnie i łatwo porównać, które treści cieszyły się największą popularnością wśród czytelników.

Dodaj do dowolnego

Ten dodatek do WordPress ma ponad 10 lat historii i setki tysięcy pobrań. Jest bezpłatny i zawiera typowe funkcje, takie jak umieszczanie na początku/końcu artykułu lub na pasku bocznym. Masz również zaawansowane funkcje, takie jak integracja z Google Analytics, aby zmierzyć dokładną liczbę udostępnień. Minusem jest to, że nie ma tak ładnego projektu przycisków i nie można zmienić ich rozmiaru.

Dodaj

Wraz z AddToAny jest to jedna z najczęściej używanych wtyczek do udostępniania. Ma darmową wersję, ale także płatną od 10 USD miesięcznie. Na początek wystarczy wersja podstawowa, w której możesz umieścić przyciski na początku artykułu, na pasku bocznym oraz na pasku dolnym dla urządzeń mobilnych. Nie są jednak tak ładne i duże jak w wersji płatnej.

Czy używasz którejś z tych wtyczek i działa dla Ciebie? A może jest wtyczka, której nie ma na tej liście, a powinna być? Daj nam znać o tym poniżej w komentarzach.

A jeśli chcesz inne przydatne wtyczki, nie przegap tej listy: Wtyczki do WordPress , które warto mieć w sieci .

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wesprzyj mnie jego udostępnianiem. 👍
WordPress Návod v PDF

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj