TemplateMonster – digital marketplace [RECENZJA]

Jeśli chodzi o sprzedaż produktów cyfrowych, ważne jest aby zachować konkurencyjność. Wszyscy wiedzą że liczba sprzedawców na całym świecie jest ogromna. Z tego powodu wielu twórców decyduje się na stworzenie swojej strategii promowania.

Przykładowo, wielu z nich zaczyna rozwijać swój sklep internetowy, aby zaprezentować cały asortyment. Bez wątpienia będzie to doskonały kanał umożliwiający dotarcie do szerszej publiczności.

Należy jednak pamiętać, że początkujący mogą mieć trudności ze zdobyciem pierwszych klientów. Jakie jest rozwiązanie dla tych ludzi? Naszym zdaniem jest to TemplateMonster — digital marketplace numer jeden na świecie.

TemplateMonster - digital marketplace [RECENZJA]

W dzisiejszych czasach wiele internetowych platform handlowych są atrakcyjne dla ogromnej liczby klientów. Wiele marek i sprzedawców detalicznych z powodzeniem współpracuje z nimi. Oczywiście marketplace szablonów nie jest wyjątkiem. Zresztą zawsze ważne jest, aby dokonać właściwego wyboru. Wiele platform zasługuje na Twoją uwagę i musisz wiedzieć, jakim zasobom możesz zaufać.

Dziś porozmawiamy o TemplateMonster digital marketplace. Aby Twój proces decyzyjny był szybszy i łatwiejszy, zebraliśmy wszystkie niezbędne informacje na jego temat. W rezultacie dowiesz się wszystkiego o jego podstawowych cechach. Zacznijmy tu i teraz zaznajamiać się z tym marketplace.

W jaki sposób TemplateMonster digital marketplace zaczął oferować gotowe rozwiązania?

Mimo że TemplateMonster rozpoczął działalność w 2002 roku, platforma ciągle się rozwija. Z roku na rok pojawia się więcej aktualizacji i zaprasza więcej niezależnych autorów by zapewnić ludziom najlepszą ofertę. Zespół nie dokłada wszelkich starań, aby osiągnąć tak niesamowite wysokości. Z tego powodu warto rozpocząć od krótkiej opowieści o historii.

 1. Jak już wspomnieliśmy, TemplateMonster powstał w 2002 roku.
 2. Zespół zrobił wszystko, co w jego mocy, aby wyróżnić się spośród innych dostawców szablonów HTML. W rezultacie stał się liderem i zdołał zwiększyć swoją publiczność. Aby kontynuować ten okres wzlotów, stworzono również program partnerski.
 3. Pierwsze szablony eCommerce pojawiły się na platformie w 2004 roku.
 4. W 2005 roku zespół dodał do serwisu szeroką gamę gotowych rozwiązań. Ludzie mogli wybierać z 10 000 cyfrowych produktów. Nie możemy zapomnieć o początkach bloga MonsterPost. W dzisiejszych czasach wciąż on działa, aby zadowolić ludzi najnowszymi wiadomościami na temat projektowania stron internetowych. Możesz także czytać różne samouczki WordPress i otrzymywać darmowe produkty.
 5. Nie sposób przemilczeć WordPressa, którego era rozpoczęła się w 2006 roku.
 6. Asortyment nie stał w miejscu. W 2008 roku platforma osiągneła liczbę 20 000 produktów.
 7. W ciągu dwóch lat ludzie mogli wybierać spośród 30 000 szablonów witryn internetowych prezentowanych na platformie.
 8. Międzynarodowa publiczność to część, której każda firma nie może pominąć. Z tego powodu marketplace produktów cyfrowych otrzymał w 2014 r. trzy zlokalizowane wersje. Były to hiszpańska, niemiecka i rosyjska. Obecnie ma więcej tłumaczeń.
 9. Wreszcie w 2017 roku powstał TemplateMonster digital marketplace. Ogromna liczba twórców prezentuje i sprzedaje na tej stronie swoje produkty.
 10. TemplateMonster dba również o osoby, które nie są zaznajomione z kodowaniem. W 2017 roku zostało uruchomione TM Studio, które oferuje różne usługi tworzenia stron internetowych i powiązane usługi. Jako przykład możesz przejść do instalacji strony internetowej, pisania treści, marketingu i innych.
 11. MonsterONE od TemplateMonster to serwis subskrypcyjny, który zaczął oferować niezliczone zasoby do projektowania stron internetowych w 2019 roku. Wśród nich znajdziesz szablony, grafiki, wtyczki i wiele więcej. Niedawno pojawił się również darmowy plan z grafiką, szablonami prezentacji, wideo i innymi elementami.
 12. Kolejne osiągnięcie miało miejsce w 2020 roku, kiedy niezależni autorzy dodali na platformę ponad 20 000 produktów.

Co autorzy powinni wiedzieć przed dołączeniem do tego marketplace z szablonami?

digital marketplace

Twórcy stron internetowych mogą zarabiać na wielu przedsięwzięciach. Branża pozwala im pracować z różnymi niestandardowymi projektami. Ponadto mogą odkryć nowe źródło przychodów, dołączając do TemplateMonster digital marketplace. Poniżej znajdziesz różne szczegóły, które wyjaśnią, jak działa TemplateMonster dla autorów.

Wszystko, co trzeba wiedzieć o tym słynnym TemplateMonster digital marketplace

 1. Różnorodne produkty cyfrowe prezentowane na tej internetowej platformie handlowej mogą Tobie zaimponować. Obejmuje ona najpopularniejsze rozwiązania, których wiele osób regularnie szuka. Wspomnimy tylko o elementach, które są pobierane najczęściej. Nie należy jednak zapominać, że zespół jest gotowy na przyjęcie zupełnie nowych produktów. Wszystko, co musisz zrobić, to skontaktować się z menedżerem i podzielić się swoimi pomysłami. Ogólnie rzecz biorąc, możliwe jest przesyłanie szablonów WordPress i CMS dla Joomla, MotoCMS i innych. Oprócz tego TemplateMonster akceptuje kilka szablonów eCommerce. Ta kategoria obejmuje platformy Shopify, PrestaShop, OpenCart i inne. Graficy nie zostaną zapomnieni. Mają szansę podzielić się swoimi pracami, w tym czcionkami, szablonami CV, tłami, wzorami i innymi elementami.
 2. Nie będziesz mieć żadnych ograniczeń i dostaniesz niezliczone gotowe rozwiązania. Nie zapomnij rozważyć dodania swojego asortymentu do serwisu subskrypcyjnego MonsterONE. Okaże się to dodatkowym kanałem dochodu, przynoszącym większą popularność i pieniądze. Innymi słowy, masz szansę na pasywne dochody, będąc autorem na MonsterONE.
 3. Obecnie digital marketplace TemplateMonster umożliwia pobranie ponad 90 000 produktów cyfrowych. Sieć klientów platformy jest rozległa i aktualna. Z tego powodu nie jest zaskoczeniem, że ponad 1500 autorów wybrało TemplateMonster jako swoją idealną platformę.
 4. Aby uzyskać pomoc, możesz skontaktować się z menedżerem, który zawsze zna odpowiedzi na pytania autora. Możliwe jest również samodzielne poznanie wszystkich kluczowych procesów. Na stronie znajdziesz różne wskazówki. Wyjaśniają one jak przesyłać, sprzedawać, pisać opisy, dbać o płatności i robić wiele innych rzeczy. Możesz także dołączyć do dużej społeczności autorów na Facebooku.
 5. TemplateMonster oferuje również szybki przegląd Twoich produktów. Zespół dokłada wszelkich starań, aby sprawdzić asortyment i zrozumieć, czy spełnia on wymagania. Jeśli coś jest nie tak, możesz być pewien, że otrzymasz wyjaśnienie. Wtedy będziesz mógł poprawić błędy i ponownie dodać produkt.

Prowizje na TemplateMonster digital marketplace

 1. Początkowa prowizja 50-65% będzie dla tych, którzy sprzedają produkty wyłącznie na internetowej platformie handlowej TemplateMonster.
 2. Początkowa prowizja w wysokości 40% będzie dla tych, którzy sprzedają produkty na wielu platformach.
 3. Większa liczba sprzedaży zwiększy te prowizje początkowe. W rezultacie będziesz mógł zarobić 65% prowizji od każdej sprzedaży.
 4. Autorzy grafik zawsze otrzymują 65% prowizji, nawet jeśli sprzedają swoje produkty na różnych stronach jednocześnie.
 5. Autorzy szablonów Shopify i OpenCart mogą zdecydować, jaką cenę ustawić. Jedynym wymaganiem jest rozpoczęcie ceny od 29 $.
 6. Twoja obniżka może wynieść 95%, jeśli dołączysz do programu partnerskiego TemplateMonster. Promuj swój asortyment za pomocą specjalnego linku afiliacyjnego. Osoby, które kupią Twoje zasoby do projektowania stron internetowych po kliknięciu w link przyniosą Ci dodatkową 30% prowizję.

Kilka słów na zakończenie

Era internetu przyniosła niesamowite możliwości i zmiany. Jednym z nich jest sprzedaż produktów cyfrowych. Z tego powodu internetowe platformy handlowe są bardzo aktualne. Naszym zdaniem sprzedaż swoich zasobów do projektowania stron internetowych na TemplateMonster to idealna opcja. Umożliwia ona dotarcie do grupy docelowej dosłownie bez żadnego wysiłku.

TemplateMonster to jedno z najpopularniejszych miejsc, w którym ludzie szukają wysokiej jakości motywów witryn. W rezultacie łatwiej będzie wchodzić w interakcje z użytkownikami i przyciągnąć więcej uwagi. Należy pamiętać, że ta internetowa platforma handlowa pomaga w obsłudze wielu powiązanych zadań. Ponadto zapewnia przyzwoitą stawkę prowizji. Mamy nadzieję, że Twoi potencjalni klienci docenią Twój asortyment i uznają go za niesamowity. Dziękujemy za przeczytanie!

Kupony

[wpcd_coupon id=11869 templatemonster]

[wpcd_coupon id=11872 monsterone]

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wesprzyj mnie jego udostępnianiem. 👍
WordPress Návod v PDF

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj