MonsterONE — must-have dla web designerów i deweloperów stron internetowych [RECENZJA]

Szybki rozwój handlu elektronicznego i ogólny wzrost wpływu Internetu na gospodarkę światową stwarza nowe wyzwania. W odpowiedzi na to pojawiają się nowe rozwiązania, które pomagają szybciej i efektywniej rozwijać projekty online. Jednym z takich rozwiązań jest MonsterONE.

Jest to serwis subskrypcyjny, w ramach którego za stałą miesięczną opłatą klient otrzymuje nieograniczony dostęp do zasobów cyfrowych, w tym motywów, szablonów, grafików, zdjęć, prezentacji wiele więcej.

MonsterONE recenzja

Taki produkt jest szczególnie korzystny dla tych, którzy regularnie tworzą projekty internetowe. Serwis umożliwia jednorazową płatność i dostęp do ponad 92 600 produktów, zamiast płacenia za każdy z nich osobno (w takim przypadku kosztowałyby one ponad 500 000 USD).

Najważniejsze cechy i zalety MonsterONE

Zespół serwisu opracował kompleksowe rozwiązanie dla programistów i projektantów stron internetowych, agencji, studiów, właścicieli firm i każdego, kto tworzy treści. Jest to wszechstronne źródło produktów internetowych, które zaspokaja wszelkie potrzeby związane z tworzeniem witryn internetowych.

MonsterONE zawiera wiele szablonów dla OpenCart, PrestaShop, Shopify, Joomla, Magento i VirtueMart. Serwis subskrypcyjny zapewnia również nieograniczony dostęp do kolekcji ponad 1700 szablonów WordPress i WooCommerce dostosowanych do dowolnego celu i projektu. Szeroki wybór szablonów witryn HTML i innych narzędzi. Liczba rozwiązań stale rośnie i jest aktualizowana o nowe wysokiej jakości produkty, z których każdy jest dokładnie sprawdzany i testowany przed opublikowaniem w serwisie.

Zespół nieustannie poszerza asortyment i ściśle współpracuje z klientami. W ciągu ostatniego roku na stronie serwisu zostało dodanych ponad 50 000 nowych produktów, a co miesiąc dodaje się 4 000 nowych produktów. Każdy, kto posiada subskrypcję, może pobierać dowolne produkty bez ograniczeń (zarówno pobierań, jak i domenów) i dodatkowych opłat, wracać i pobierać kolejne i produkty cyfrowe w dogodnym dla siebie momencie.

  • Dodatkowe zalety:
    35% zniżki na produkty TemplateMonster, które nie są zawarte w MonsterONE;
  • Bezpłatny dostęp do usług partnerów, na przykład Draftium PRO Prototyping Tool (oszczędzasz 99 $);
  • Wsparcie techniczne 24/7 dla wszystkich produktów.

Plany subskrypcyjne: ceny i warunki

W MonsterONE priorytetem nie jest liczba sprzedaży, ale wartość produktu dla klienta. Ceny usług są tak przystępne, jak to tylko możliwe, co pozwala każdemu deweloperowi lub twórcy wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie opcję. W tej chwili możesz wybrać jedną z trzech płatnych subskrypcji:

  • ALL-IN-ONE — 179 USD/rok, tyle kosztuje średni szablon strony internetowej. Ten plan zapewnia roczny nieograniczony dostęp do pełnej kolekcji produktów serwisu, w tym wszelkich nowości, które zostaną dodane po opłaceniu subskrypcji. Dzięki ALL-IN-ONE masz dostęp do szablonów CMS i e-commerce, wtyczek, grafiki, produktów wideo i audio. Masz również możliwość korzystania z profesjonalnego wsparcia technicznego przez rok;
  • CREATIVE — 82 USD/rok. Ta taryfa dotyczy prezentacji, grafik i innych plików wizualnych;
  • LIFETIME — jednorazowa płatność w wysokości 599 USD. LIFETIME pozwala zapomnieć o konieczności odnowienia abonamentu po roku. Plan zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich obecnych i przyszłych produktów subskrypcji.

MonsterOne ceny

Ponadto, aby udostępnić serwis wszystkim użytkownikom, w tym roku został uruchomiony darmowy plan. Oznacza to, że każdy może założyć darmowe konto i pobrać niektóre produkty bez jakichkolwiek zobowiązań. Absolutnie żadnych płatności! Zarejestruj się i korzystaj ze wszystkich bezpłatnych produktów objętych subskrypcją.

Każdy, kto skorzysta z darmowego planu, może przejść na dowolną z oferowanych płatnych opcji za pośrednictwem checkout. Natomiast użytkownik płatnego planu automatycznie uzyskuje bezpłatny dostęp po zakończeniu subskrypcji. Oznacza to, że nawet po wygaśnięciu okresu subskrypcji możesz nadal pobierać bezpłatne produkty.

safe payments

Możliwość zarabiania pieniędzy dzięki MonsterONE

Usługa umożliwia również zarabianie pieniędzy. Można to zrobić na dwa sposoby:

  • Marketing afiliacyjny to model reklamowy, w którym firma wypłaca prowizję podmiotom trzecim, generującym leady i ruch na strony swoich produktów i usług. Innymi słowy, jeżeli po kliknięciu linka ktoś dokona zakupu subskrypcji, właścicielowi linka jest wypłacana określona prowizja. Tutaj znajduje się wideoinstrukcja jak zostać członkiem programu afiliacyjnego, czyli partnerem MonsterONE;
  • Zostań twórcą. Każdy, kto stwarza i sprzedaje swoje produkty na TemplateMonster, może jednym kliknięciem dodać je do MonsterONE. Nowi członkowie mogą dołączyć do serwisu niezależnie od TemplateMonster i przesłać swoje portfolio, aby wziąć udział w ulepszeniu usługi.

WordPress szablony

Cały asortyment i najbardziej pobierane wordpress themes serwisu:

Monstroid 2

Monstroid 2 jest wszechstronnym, wielofunkcyjnym motywem dla WordPressa z jasnym i atrakcyjnym designem od TemplateMonster, który dosłownie nadaje się do każdego projektu. Najważniejsze cechy to funkcjonalność i użyteczność.

Motyw jest wyposażony we wszystkie niezbędne narzędzia do szybkiego uruchamiania i łatwego zarządzania stroną. Monstroid 2 ma potężny wizualny kreator stron Power, który zapewnia pełną kontrolę nad stroną bez konieczności posiadania umiejętności programowania.

monstroid2

Themex

Themex jest potężnym uniwersalnym motywem dla WordPressa. Zawiera wiele możliwości i wygodny design, który pomaga w łatwy sposób stworzyć świetną, zachwycającą i niepowtarzalną stronę internetową.

Zespół TemplateMonster opracował ten motyw aby zapewnić wszystko, co jest niezbędne w witrynie. Świetnie wygląda na tabletach i urządzeniach mobilnych dzięki responsywnemu projektowi. Jest wyposażony w różne typy stron, zawiera dużą liczbę czcionek, kolorów i nie tylko.

themex

NewsLab

NewsLab — to motyw informacyjny dla WordPressa. NewsLab nadaje się do portali informacyjnych, blogów osobistych, kulinarnych, podróżniczych itp. Jest w pełni responsywnym i elegancko zaprojektowanym motywem.

Jest niezwykle konfigurowalny — wygląda imponująco zarówno na tabletach, jak i urządzeniach mobilnych. Ma 5 różnych układów bloga, z których możesz wybrać dowolny. Doskonale współpracuje z dowolnymi domyślnymi widżetami woocommerce.

NewsLab

Hisfull

Hisfull to elastyczny, łatwy w użyciu i uniwersalny motyw dla WordPressa. Zawiera ponad 8 niesamowitych wersji demonstracyjnych. Najlepsze narzędzia do tworzenia stron ELEMENTOR daje sporo możlwości. Motyw jest w 100% responsywny dla wszystkich urządzeń multimedialnych. Ponad 20 różnych stylów nagłówka. Przyjazny dla wyszukiwarek.

hisfull

Merimag

Merimag — ekskluzywny motyw dla WordPressa opracowany przez zespół TemplateMonster aby zrobić tworzenie blogów lub prowadzenie portali informacyjnych jeszcze prostszym. Cechami motywu Merimag są: HTML 5, Mapa Google, eCommerce i wiele innego. Przyjazny dla wyszukiwarek.

merimag

Podsumowanie

W tym tekście zapoznaliśmy się z unikalnym produktem zespołu TemplateMonster, znacznie rozszerzającym możliwości każdego, kto zajmuje się tworzeniem stron internetowych, marketingiem, projektowaniem i innymi działaniami internetowymi.
Ci, którzy lubią pracować z konstruktorem Elementor, mają szczególnie zwrócić uwagę na MonsterONE z tego prostego powodu, że fani tego konstruktora stron uzyskają dostęp do licznych produktów cyfrowych.

Jeśli interesujesz się tym doskonałym serwisem subskrypcyjnym, zarejestruj się i skorzystaj z bezpłatnego planu już teraz lub użyj kodu promocyjnego „jurosko” i uzyskaj zniżkę na dowolny plan taryfowy.

Kupony

[wpcd_coupon id=11872 monsterone]

[wpcd_coupon id=11869 templatemonster]

 

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wesprzyj mnie jego udostępnianiem. 👍
WordPress Návod v PDF

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj