Co to jest widżet

Čo je to widgetWidżety dodają funkcje i zawartość do pasków bocznych. Możesz je również znaleźć w stopce, nagłówku lub innych częściach strony.

Możesz je również zobaczyć jako gadżety . Te elementy sieci wyglądają jak małe bloki informacji. WordPress zawiera gadżety, takie jak kategorie, ostatnie posty, ostatnie komentarze, archiwum sekcji, kalendarz i tym podobne.

Właściciele sklepów internetowych z pewnością ucieszą się z możliwości dodania bloku z najlepiej ocenianymi produktami. Dają możliwość utworzenia dynamicznego łącza internetowego bez konieczności programowania.

Logika widżetu
Lokalizacja widżetu

Liczba i funkcja gadżetów zależy od użytego motywu WordPress . Jeśli chcesz dodać do swojej strony więcej gadżetów niż oferuje Twój motyw, możesz to zrobić, instalując wtyczki WordPress . Na przykład widżet edytora WP .

Jak dodać widżet do strony

WordPress dodaj widżet
Dodaj widżet

Dodajesz te gadżety w administracji swojej witryny WordPress za pomocą funkcji Wygląd. Aby wstawić wybrany gadżet do paska bocznego lub stopki, przeciągnij i upuść. Możesz także kliknąć go myszą i wybrać miejsce, w którym chcesz go dodać z wyświetlonych opcji.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wesprzyj mnie jego udostępnianiem. 👍
WordPress Návod v PDF

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj