Co to jest edytor wizualny

Čo je to visual editorEdytor wizualny stanowi przykład tego, jak utworzona strona lub artykuł będzie wyglądać po opublikowaniu w sieci. Tworzenie posta w edytorze wizualnym jest podobne do pracy w powszechnie używanych edytorach tekstu.

Edytor wizualny i jego funkcje

WordPress vizuálny editor
Edytor wizualny

W edytorze wizualnym możesz ustawić rozmiar czcionki, wybrać typ czcionki, wkleić lub skopiować tekst. Możesz także wstawić łącze do innej strony lub łącze do własnej strony. Możesz także usunąć część utworzonej treści, cofnąć się o krok i do przodu. Przyciski w górnej części edytora wizualnego są dostępne dla każdej funkcji. Jeśli lubisz używać skrótów klawiszowych, tutaj znajdziesz również ikonę aby je wyświetlić.

W górnej części edytora znajduje się opcja wstawiania zdjęć, filmów lub galerii zdjęć. Dla jeszcze lepszego wyobrażenia o tym, jak będzie wyglądał tworzony artykuł lub strona, dostępny jest również tryb pisania bez ingerencji.

Wstaw tekst

Jeśli chcesz wkleić treść ze zwykłego edytora tekstu, takiego jak Word, do edytora wizualnego , kopiowanie może zmienić format tekstu . Dlatego do wstawiania tekstu służy przycisk Wklej jako tekst. Po naciśnięciu tego przycisku wstawiona treść jest wklejana jako zwykły tekst i można ją sformatować za pomocą funkcji edytora wizualnego.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wesprzyj mnie jego udostępnianiem. 👍
WordPress Návod v PDF

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj