Co za kosz

Čo je to kôšUsunięte elementy w WordPress nie są usuwane natychmiast. Zostaną przeniesione do kosza.

Wszystkie strony, artykuły i komentarze znajdziesz w koszu po ich odrzuceniu lub usunięciu.

Zaletą nieusuwania usuniętych elementów od razu jest to, że w razie potrzeby można do nich wrócić . Kosz zapobiega również przypadkowemu usunięciu elementu z sieci.

Jak działa kosz

Zawartość kosza nie jest wyświetlana na stronie. Przedmioty przeniesione do Kosza można przywrócić. Kosz to jeden z postów.

kosz
Posty w Koszu na liście artykułów

Aby wyświetlić zawartość Kosza, kliknij łącze Kosz nad listą stron lub innych elementów. Tutaj możesz przywrócić lub usunąć poszczególne elementy, klikając odpowiednią funkcję. Wiersze do wykonania tych czynności pojawiają się po najechaniu kursorem na nazwę przedmiotu.

Dostępne są również akcje Przywróć i Usuń zbiorczo. W ten sposób możesz usunąć lub przywrócić wiele elementów jednocześnie. Zaznacz pole wyboru obok wybranych elementów i wybierz działanie zbiorcze, które chcesz wykonać. Na koniec kliknij przycisk Zastosuj .

W Koszu znajdziesz również przycisk, za pomocą którego możesz usunąć całą zawartość Kosza naraz. Zanim usuniesz elementy z Kosza, upewnij się, że już ich nie potrzebujesz. Pozycji usuniętych w ten sposób nie można już odzyskać.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wesprzyj mnie jego udostępnianiem. 👍
WordPress Návod v PDF

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj