Zaawansowane reklamy – proste i wydajne rozwiązanie do zarządzania reklamami na WordPress

Zarządzanie reklamami w witrynie może być trudnym zadaniem. Zwłaszcza jeśli chcesz mieć reklamy z różnych źródeł umieszczone na różnych pozycjach w oparciu o określone warunki. Bardzo cennym narzędziem w tym przypadku jest moduł Advanced Ads.

Istnieje kilka sposobów zarządzania reklamami w witrynie WordPress . Możesz korzystać z systemów zewnętrznych, takich jak OpenX lub systemów wewnętrznych w postaci modułów, takich jak AdRotate, WordPress Simple Ads czy Advanced Ads. Testowaliśmy to drugie.

Zaawansowana wtyczka reklam

Wtyczka Advanced Ads wykorzystuje model biznesowy freemium, w którym podstawowa, dla wielu wystarczająca funkcjonalność, jest dostępna w postaci modułu do bezpłatnego pobrania z WordPress .org. Moduł można rozbudować o inne przydatne funkcje, które są już naładowane.

Poznaj nowy moduł, napisany przez kogoś, kto ma ponad milion odsłon każdego miesiąca. Thomas Maier, freelancer, programista WP i specjalista ds. optymalizacji reklam, stworzył moduł o nazwie Advance Ads.
Co oferuje ten moduł?

  • Twórz, zarządzaj i wyświetlaj reklamy
  • Uzyskaj spersonalizowaną pomoc od Google AdSense
  • Zarządzaj reklamami, postami i witrynami na FB, w tym licznymi linkami i promocjami, które będą łatwo rozpowszechniane
  • Wybierz, czy chcesz wyświetlać reklamę na telefonie komórkowym, komputerze stacjonarnym, czy na obu urządzeniach
  • Wybierz spośród kilku konkretnych warunków wyświetlania reklam

Advance Ads jest potężny, prosty i oparty na standardach WordPress . Na stronie głównej wpadvancedads znajdziesz również szczegółową instrukcję i kilka ważnych informacji na temat tego, jak to działa. Zobaczmy, jakie ma właściwości.

Zarządzanie reklamami

zdjęcie1

Typy reklam

pic2

Wyświetlanie reklam

Zamiast ręcznie wklejać reklamę, po prostu umieść reklamę we wstępnie zdefiniowanych pozycjach w temacie lub treści witryny.

zdjęcie3

Warunki wyświetlania

Warunki wyświetlania, czyli warunki wyświetlania, określają na podstawie różnych warunków, co jest widoczne na bieżącej stronie. Niektóre warunki można ustawić indywidualnie, inne są częścią złożonych ustawień.

pic4

Warunki dla odwiedzających

Warunki odwiedzających są wyświetlane na podstawie warunków określonych przez odwiedzającego.

zdjęcie5

Grupy reklam

zdjęcie6

Sieci reklamowe i Google AdSense

Advance Ads jest kompatybilny ze wszystkimi sieciami i banerami reklamowymi, takimi jak GoogleAdSense, Chitika, Clikbank, Amazon.Możesz łatwo dodawać tagi do nagłówka lub stopki strony bez dodatkowego kodowania.

zdjęcie7

Responsywne strony internetowe

zdjęcie8

Statystyki i śledzenie

zdjęcie9

Wydajność

zdjęcie10

Wrażenia

zdjęcie11
zdjęcie12
pic13
pic14

Wtyczka Advanced Ads została stworzona jako potężne, potężne i jednocześnie łatwe rozwiązanie do zarządzania, testowania i optymalizacji reklam WordPress . Jakie masz z nim doświadczenia?

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wesprzyj mnie jego udostępnianiem. 👍
WordPress Návod v PDF

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj