WooCommerce – Publikowanie produktów

Narzędzia do publikowania produktów WooCommerce można znaleźć w prawym górnym rogu strony Dodaj produkt. Użyj tych narzędzi, aby opublikować utworzony produkt. Po opublikowaniu produkt zostanie wyświetlony na stronie e-sklepu.

WooCommerce — publikovanie produktu

Masz ustawienia podobne do tych, gdy publikujesz artykuł. Dodatkowo możesz tutaj ustawić sposób wyświetlania produktu na stronie e-sklepu. Możesz również zapisać go jako wersję roboczą i wrócić do niej później lub ukryć.

Koncepcja produktu w WooCommerce

Pierwsza funkcja to status tworzonego produktu. Po kliknięciu linku Edytuj możesz zapisać utworzoną wersję roboczą produktu jako wersję roboczą lub produkt oczekujący na zatwierdzenie. Kliknij OK , aby potwierdzić wybór lub anulować wybór.

WooCommerce stav produktu
Stan produktu

Widoczność produktu

W oknie Publikuj poniżej znajdziesz wiersz Widoczność . Po kliknięciu w link Edytuj możesz ustawić widoczność tworzonego produktu. Masz do wyboru trzy opcje: publiczna, chroniona hasłem, prywatna.

Widoczność produktów WooCommerce
Publikowanie produktów – widoczność

Odroczone publikowanie produktów

Ta funkcja jest bardzo przydatna , jeśli nie chcesz od razu publikować stworzonych towarów . Po kliknięciu w link Edytuj ustawisz datę i godzinę publikacji produktu.

WooCommerce plán publikovania produktu
Harmonogram publikacji produktów

Widoczność produktu w katalogu

WooCommerce umożliwia również ustawienie widoczności produktu w katalogu e-sklepu. Masz do wyboru następujące opcje:

WooCommerce viditeľnosť produktu v katalógu
Widoczność produktu w katalogu

Sklep i wyniki wyszukiwania – jeśli wybierzesz tę opcję, towar będzie wyświetlany w katalogu Twojego e-sklepu oraz w wyszukiwarce.
Tylko sklep — przedmioty pojawią się w sklepie, ale nie w wynikach wyszukiwania.
Tylko wyniki wyszukiwania – przedmiot pojawi się w wynikach wyszukiwania, ale nie pojawi się w sklepie.
Ukryty – zaznaczenie tej opcji spowoduje, że towar nie będzie wyświetlany. Będzie można go znaleźć tylko za pośrednictwem adresu URL. To ustawienie jest przydatne, na przykład, jeśli sprzedajesz pogrupowane produkty.

Kliknij Opublikuj , aby zapisać wszystkie zmiany w ustawieniach produktu. Jeśli już opublikowałeś produkt, ten przycisk nazywa się Aktualizuj .

Jak ukryć produkty, których nie ma w magazynie

Jeśli nie chcesz, aby produkt, którego nie ma w magazynie, był wyświetlany w katalogu, nie musisz wprowadzać tego ustawienia dla każdej pozycji osobno. Niezbędne ustawienia znajdziesz w administracji sklepu internetowego pod WooCommerce ›Ustawienia› Produkty ›Magazyn . Ogólne ustawienia produktu i magazynu opisałem w artykule Ustawienia produktu w WooCommerce .

Więcej informacji można znaleźć w oficjalnej dokumentacji: docs.woocommerce.com

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wesprzyj mnie jego udostępnianiem. 👍
WordPress Návod v PDF

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj