Stwórz kartkę bożonarodzeniową w Internecie za pomocą widżetu Xmas

Świąteczną atmosferą od tygodnia oddychają nie tylko zatłoczone centra handlowe, miasta, ale także domy większości rodzin. Dlaczego więc nie przenieść odrobiny tej magicznej atmosfery na swoją stronę? Utwórz kartkę świąteczną za pomocą prostego widżetu świątecznego. Zapewnia proste rozwiązanie, dzięki któremu możesz stworzyć osobistą kartkę świąteczną lub dowolne inne ogłoszenie, na przykład o specjalnym wydarzeniu.

Co to jest świąteczny widżet?

Jest to moduł premium WordPress, za pomocą którego możesz stworzyć oryginalną kartkę świąteczną dla swoich klientów. Moduł jest responsywny, co oznacza, że będziesz mógł łatwo modyfikować swoje życzenia, zmieniać ich tło czy tworzyć efektowne animacje, np. śnieg.
Ponadto jest świetny, ponieważ może pojawić się w dowolnym miejscu na stronie internetowej, niezależnie od tego, czy są to posty, czy określone strony. Jego zaletą jest to, że współpracuje również ze wszystkimi tematami i modułami.

Niestety świąteczny widżet nie jest darmowy. Ale możesz go kupić w podstawowej cenie 14,99 € na rok. Cena ta obejmuje również jego obsługę i aktualizację. Po zakupie Xmas Widget ważne jest, aby go zainstalować i aktywować. Na pewno już to wiesz.

xmas_widget-ustawienia

Zaloguj się na swojej stronie → tablica / dashboard → wygląd → widżety.
Następnym krokiem będzie konfiguracja modułu.
Ten moduł doda nowy pasek boczny o nazwie „Ukryty pasek boczny Xmas Widget” i „Widżet Xmas”. Dodajesz ten świąteczny widżet do paska bocznego dokładnie tam, gdzie chcesz, aby był wyświetlany.

Ustawienia świątecznych widżetów:

xmas_widget_settings-opcje

Najpierw musisz nadać widżetowi nazwę. Następnie wpisz tekst, który pojawi się w twoim życzeniu. Po napisaniu tekstu wybierz tło i projekt kartki z życzeniami. Xmas Widget oferuje 15 gotowych teł do wyboru. Jeśli nie lubisz jednego, możesz stworzyć własny. Z własnymi motywami i kolorami. Możesz wzmocnić swoje życzenie wspomnianą animacją, na przykład dodając efekt śniegu.
Wybierz miejsce, w którym chcesz wyświetlić życzenie. Przejdź do Wygląd / Wygląd → Widgety i dodaj Xmas Widget do Xmas Widget Ukrytego paska bocznego . Taki skrót znajdziesz na końcu widżetu[xmas id=””3″” width=””250px””] . Pamiętaj o zapisaniu wszystkich zmian. Skopiuj i wklej ten krótki kod w miejscu, w którym chcesz się pojawić.

świąteczny widget happy_hollidays

W ten sposób możesz dodać swojej stronie odrobinę świątecznego nastroju i atmosfery. Na przykład twoje życzenia mogą wyglądać tak. Dzięki temu życz swoim klientom wesołych świąt lub uciesz specjalną zniżką lub ofertą 🙂

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wesprzyj mnie jego udostępnianiem. 👍
WordPress Návod v PDF

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj