Największe i najbardziej popularne strony WordPress

Największe strony WordPress – stworzyłem listę najbardziej znanych stron internetowych na świecie, by obalić mit, że WordPress jest odpowiedni tylko dla małych stron internetowych.

Największe i najbardziej popularne strony WordPress

WordPress to najczęściej używany system tworzenia witryn CMS. Dzięki swojej bogatej funkcjonalności i wysokiej jakości konstrukcji, znalazł wszechstronne zastosowanie przez użytkowników.

Wskazówka: Możesz łatwo i szybko sprawdzić, czy strona jest oparta na WordPressie przez isitwp.com.

Przyjrzyjmy się bliżej liście najbardziej znanych stron WordPress:

1. BBC America

BBC America – brytyjski kanał telewizji satelitarnej, który nadaje wiele udanych seriali z produkcji brytyjskiej i prywatnej.

BBC America
BBC America
💡 Wskazówka:Wybór odpowiedniego hostingu ma kluczowe znaczenie dla szybkiej ⏱ strony internetowej. Zalecam obstawianie sprawdzonej jakości ➡️ AttHost, Wedos lub Bluehost.

2. The New Yorker

The New Yorker to magazyn z ponad 90-letnią tradycją. Kilka znanych pisarzy już tam opublikowało. Magazyn reklamuje raporty, eseje, wiadomości o książkach i kulturze, komentarze, humor i poezję.

The New Yorker
The New Yorker

Ta strona internetowa i niektóre z wymienionych poniżej marek używają CDN i buforowania, więc trudno jest sprawdzić, czy nadal działają na WordPress, czy nie. Ale wiem, że przynajmniej przez pewien czas działali na tym na pewno.

3. Sony Music

Sony Music jest jednym z trzech największych wydawców muzycznych na świecie. Jego strona działa również na tym najczęściej używanym CMS.

Sony Music
Sony Music

4. MTV News

MTV – pierwsza stacja telewizyjna, która emituje 24 godziny na dobę. Jest rozpoznawany przez młodych ludzi na całym świecie.

Mtv
MTV news
💡 Wskazówka dotycząca motywów: Z motywów premium mam dobre doświadczenia z motywami Divi, Avada i Kreator Stron Elementor.

5. Microsoft News

Nie ma potrzeby wprowadzania tej marki użytkownikom Microsoft Office Outlook, Microsoft Windows i wielu innych międzynarodowych firm. Witryna Microsoft News jest tworzona w tym systemie zarządzania treścią.

Microsoft News
Microsoft News

6. Forbes

Forbes, amerykański magazyn publikowany co dwa tygodnie, jest dobrze znany ze swoich rankingów, w tym listy najbogatszych ludzi na świecie. Ponadto zawiera artykuły dotyczące finansów, przemysłu, inwestycji i podobnych motywów. Pochodzi z niesamowitej ilości 6 milionów sztuk. Do 50 milionów osób czyta wersję internetową.

Forbes
Forbes
💡 Chcesz szybszą ⏱ stronę? Szybkość witryny jest ważna zarówno dla odwiedzających, jak i dla SEO. Najlepsze wyniki uzyskałem dzięki wtyczce WP Rocket, którą gorąco polecam.

7. The Wall Street Journal – sekcja prawa

The Wall Street Journal
The Wall Street Journal

Blog prawniczy jako sekcja The Wall Street Journal, również używa WP. Nazwa tego czasopisma nie jest znana tylko osobom zaangażowanym w międzynarodowy biznes i finanse. Ma prawie milion abonentów online. Wersja drukowana ma nakład 2 milionów sztuk

8. Reuters – sekcja blogów

Reuters
Reuters

Reuters – sekcja blogów opiera się na WP. Brytyjska agencja informacyjna Reuters z prawie 170-letnią tradycją jest również jedną z najbardziej znanych stron WordPress. Strona zawiera aktualne informacje o rynkach, polityce, technologii i wielu innych.

9. NFL (National Football League) – sekcja blogów

NFL
NFL

NFL (National Football League) to prestiżowa liga futbolu amerykańskiego. Został założony w 1923 roku i obejmuje 32 zespoły. Sekcja blogów działa na WP.

10. UPS blog

UPS
UPS

Prawdopodobnie wszyscy już słyszeli o amerykańskiej firmie kurierskiej UPS. Sekcja blogów tego globalnego operatora korzysta również z tego najczęściej używanego CMS.

11. The New York Times Company

The New York Times
The New York Times

The New York Times Company publikuje 18 gazet. Najbardziej znane to The New York Times, Sunday Review i The Boston Globe. Ta strona zdecydowanie może być zaliczana do najbardziej znanych stron WordPress.

12. The Mozilla Blog

The Mozilla Blog
The Mozilla Blog

Strona blogu słynnej przeglądarki działa na platformie WordPress. Witryna zawiera informacje o nowościach w Firefoksie.

13. Wolverine World Wide

Wolverine World Wide
Wolverine World Wide

Wolverine World Wide to amerykański producent obuwia. Produkuje również obuwie wojskowe i inne marki, takie jak Harley-Davidson.

14. Mercedes-Benz

Mercedes-Benz
Mercedes-Benz

Strona internetowa Mercedes-Benz działa również na WP. Historia niemieckiego producenta samochodów sięga 1880 roku. Od tego czasu samochody tej marki przeszły różnorodny rozwój. Marka zachowuje popularność i sukces na całym świecie.

15. The Harvard Gazette

The Harvard Gazette
The Harvard Gazette

Oficjalny serwis informacyjny znanego uniwersytetu jest również tworzony w tym systemie zarządzania treścią. Przynosi aktualne wiadomości ze wszystkich dziedzin studiów na Uniwersytecie Harvarda.

16. People.com

People.com
People.com

Strona People.com dostarcza najnowsze informacje ze świata show biznesu, muzyki i stylu życia. Oprócz artykułów i zdjęć znajdziesz tu również interesujące filmy.

17. Disney books i Disney blog

Disney books a Disney blog
Disney books

Kto by nie znał przynajmniej jednej bajki Disneya? Kilka stron internetowych, takich jak Disney books i Disney Blog, również używa WP.

Wiele marek, które używają WordPress, należy do słynnej listy Fortune500 – jest to dowód, że WP jest właściwym wyborem.

💡 Wskazówka:Wybór odpowiedniego hostingu ma kluczowe znaczenie dla szybkiej ⏱ strony internetowej. Zalecam obstawianie sprawdzonej jakości ➡️ AttHost, Wedos lub Bluehost.

Najbardziej znane strony WordPressa – wniosek

Mam nadzieję, że wprowadzając powyższe strony internetowe, udało mi się przełamać mit, że ten CMS jest odpowiedni tylko dla małych witryn. A co ty o tym myślisz?

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wesprzyj mnie jego udostępnianiem. 👍
WordPress Návod v PDF

2 KOMENTARZE

  1. To tylko pokazuje jak bardzo WordPress jest uniwersalny. Uwielbiam powtarzać, że w WordPress ogranicza Nas tylko wyobraźnia i budżet. Każde narzędzie odpowiednio użyte może zdziałać więcej, niż się od niego normalnie oczkuje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj