Gdzie kupić najlepsze szablony WordPress ?

Zastanawiasz się, gdzie kupić wysokiej jakości szablony WordPress ? Zdecydowałeś się zainwestować w szablon Premium, ale nie wiesz, skąd go zdobyć i które źródło będzie wystarczająco godne zaufania? Wyjaśnijmy to razem.

Zapoznanie się z płatnymi sklepami szablonowymi wcale nie musi być trudne. W tym poście pokażemy Ci najlepsze miejsca do ich zakupu, jakie szablony są dobre, jakie są ich zalety i na co zwrócić uwagę przy ich wyborze.

Płatne szablony a darmowe szablony

Szablony premium oferują szereg zalet i interesujących funkcji w porównaniu z szablonami darmowymi. Oczywiście bezpłatne szablony są również napisane, aby pomóc Ci i móc pracować w pełni i niezawodnie, ale szablony premium przenoszą to wszystko na wyższy poziom.

Szablony premium są pisane przez profesjonalnych programistów i często oferują niezrównane korzyści i funkcje, które po prostu nie mogą być bezpłatne.

Mają wyższą ogólną jakość, regularnie aktualizowane funkcje i wiele innych korzyści. Motywy premium oferują możliwość wyróżnienia się z szeregów konkurencji i jeszcze bardziej widoczne.

Przyjrzyjmy się liście zasobów, za pomocą których można kupować motywy premium, a także przyjrzymy się, jak dowiedzieć się, który motyw jest niezawodny i najlepszy dla Ciebie.

Sprzedawcy a sklepy

Masz dwie opcje wyszukiwania:

Sprzedawcy

Sprzedawcy, zwani również „Vendors” w języku angielskim, to osoby lub zespoły osób, od których można kupić motyw premium. Jeśli wybierzesz tę ścieżkę, będziesz musiał trzymać się katalogu motywów komercyjnych WordPress . To jest specjalna lista wysokiej jakości motywów WordPress , które są tego warte. Zaufani sprzedawcy wysokiej jakości motywów to ELEGANT THEMES i Theme Isle .

Targowiska

Oprócz sprzedawców istnieje również możliwość zakupu tematu za pośrednictwem sklepów (targów). Giełdy to sklepy, które działają tak, że jeśli kupisz motyw, deweloper musi zapłacić prowizję od rynku sprzedaży.

Jednak takie tematy zwykle nie przechodzą rygorystycznych procesów testowych. Zamiast tego ich jakość jest mierzona za pomocą systemu ocen. Oznacza to, że zły temat po prostu nie będzie miał dobrej oceny. Jeśli ocena tematu jest niska, nie polecam go kupować.

Jednak sklepy tematyczne wykonują naprawdę dobrą robotę i pozwalają wspiąć się na szczyt praktycznie każdego dobrego tematu.

Gdzie kupić szablony WordPress ?

Oto lista sprawdzonych i znanych miejsc:

LAS TEMATYCZNY

LAS TEMATYCZNY jest dla mnie osobiście najbardziej znanym i interesującym targowiskiem. Oferuje naprawdę szeroką gamę różnych motywów i wtyczek. Jest częścią sieci Envato, która dostarcza szereg wysokiej jakości rozwiązań WordPress , takich jak wtyczki.

Theme Forest to ogromny sklep, który obejmuje wszystko, od osobistych blogów, przez strony firmowe, po sklepy typu pop-up. Ceny są naprawdę zróżnicowane. Większość cen waha się od 40 do 60 USD. Ale są też tematy, za które płacisz symboliczne 4 dolary.

TEMATY WOOCOMMERCE

WOOCOMMERCE THEMES oferuje również dużą liczbę motywów WordPress . To świetna opcja, jeśli szukasz tematu do swojego magazynu, osobistego bloga, małej firmy lub portfolio. Większość tematów waha się od 39 do 99 USD. Motywy WooCommerce oferują również dostęp do każdego tematu za 399 USD, jak widać na zdjęciu.

ELEGANCKIE TEMATY

ELEGANCKIE TEMATY naprawdę przywiązują dużą wagę do szczegółów. Ogólny wybór tematów jest bardzo nietypowy i niepowtarzalny. Całość wygląda przyjaźnie i swobodnie. Podobał mi się chyba każdy temat. Elegant Themes oferuje również specjalne wsparcie, którego personel udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące tematów. Ceny tematów to około 70 dolarów.

STUDIOPRESS

Motywy WordPress od StudioPress działają na własnym frameworku Genesis. Jest to profesjonalny framework dla profesjonalistów internetowych. Ceny tematów to około 99 dolarów. Możesz również uzyskać dostęp do każdego tematu za 399 USD.

MOJE TEMATY

MOJO THEMES oferuje w swoim portfolio ponad 1000 tematów. Ich ceny wahają się od 16 dolarów do około 58 dolarów. Ten sklep, jak już wspomniano, oferuje również regularne wsparcie dla tematu. I to nic nie kosztuje.

RYNEK KREATYWNY

CREATIVE MARKET to nowy sklep, na który składają się motywy sygnowane przez kreatywnych niezależnych projektantów. Fajny pomysł, ładna grafika i dobre ceny. Ceny tematów wahają się od 2 USD do 199 USD.

TEMIFIKA

THEMIFY oferuje naprawdę niesamowitą liczbę tematów i modułów, liczba ponad 50 000 mówi sama za siebie. Ich portfolio jest również bardzo zróżnicowane. Tematy są również przystępne. Na przykład Themify oferuje dostęp do wszystkich motywów za jedyne 79 USD.

Streszczenie

Wiesz już, jakie opcje oferują najsłynniejsze sklepy lub czy potrzebujesz marketplace’ów z motywami WordPress . Przyjrzyjmy się teraz miejscom, z których zdecydowanie nie powinno się brać tematów.

Unikaj miejsc, które kuszą Cię różnymi zniżkami premium lub bezpłatnymi plikami do pobrania. Pobieranie za darmo może kosztować więcej, niż można by się spodziewać. Za kilka euro nie ryzykuj, że takie tematy zniszczą wszystko, co mogą. Nie wybieraj też niepotrzebnie skomplikowanego tematu. Poszukaj tematu, który zrobi dokładnie to, czego potrzebujesz.

Jakie są Twoje wrażenia z Motywami Premium? Czy znasz też inne zweryfikowane sklepy? Podziel się z nami w komentarzach poniżej. 🙂

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wesprzyj mnie jego udostępnianiem. 👍
WordPress Návod v PDF

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj