Co to jest zaplanowany post

Čo je to naplánovaný príspevokPost zaplanowany to post gotowy do publikacji, ale jeszcze nieopublikowany .

Możesz zaplanować opublikowanie posta w oknie Publikuj na stronie edycji artykułu lub strony.

Gdy nadejdzie czas na publikację, ten post zostanie opublikowany automatycznie. Możesz zaplanować publikację strony, artykułu lub innego rodzaju postu, w zależności od opcji publikowania w temacie WordPress .

Jak stworzyć zaplanowany post

Aby utworzyć zaplanowany post, w administracji witryny WordPress przejdź do Artykuły ›Dodaj nowy lub strony› Dodaj nowy i utwórz swój wpis. Nie zapomnij zapisać jego szkicu.

nastavenie plánovaného príspevku
Ustaw datę i godzinę zaplanowanego wpisu

Aby zaplanować publikację, kliknij link Edytuj w wierszu Opublikuj teraz . Znajdziesz go w oknie Publikuj w prawym górnym rogu ekranu. Będziesz mieć możliwość ustawienia dokładnej daty i godziny publikacji. Po wprowadzeniu wybranej daty i godziny kliknij OK .

zaplanuj post
Zaplanuj post

Po ustawieniu wybranej daty i godziny kliknij Harmonogram .

Zaplanowany post WordPress
Zaplanowany post na liście artykułów

Na liście stron lub artykułów zaplanowany post jest wyświetlany z notatką Zaplanowane obok tytułu. W ostatniej kolumnie listy wpisów znajdziesz informację o dacie zaplanowania publikacji.

Możesz go edytować tak jak inne posty. Możesz także zmienić zaplanowaną datę publikacji. Możesz także zmienić status zaplanowanego posta z powrotem na wersję roboczą, klikając łącze Szybka edycja pod tytułem strony lub artykułu.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wesprzyj mnie jego udostępnianiem. 👍
WordPress Návod v PDF

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj