Jak usunąć wpis w WordPress

Jak usunąć wpis lub stronę w WordPress. Pokażę ci również, jak edytować stronę i wpis. A także, jak pracować z folderem kosz – przywrócić i usunąć na zawsze.

Jak usunąć wpis w WordPress

Edycja treści strony lub wpisu

Jeśli chcesz edytować istniejący wpis lub stronę, przejdź do listy wszystkich wpisów/stron w administracji. Kliknij tam na nazwę konkretnego przedmiotu, który chcesz edytować. Możesz także kliknąć „Edytuj”, który pojawia się pod tytułem wpisu/strony, gdy przesuwasz nad nim kursor.

WordPress úprava článku
Edycja wpisu

Teraz otwiera się to samo okno, co podczas tworzenia nowego wpisu/strony. W oknie zobaczysz treść edytowanego wpisu. Pamiętaj, aby zapisać zmiany po zakończeniu edycji wpisu/strony.

💡 Wskazówka:Wybór odpowiedniego hostingu ma kluczowe znaczenie dla szybkiej ⏱ strony internetowej. Zalecam obstawianie sprawdzonej jakości ➡️ AttHost, Bluehost lub SiteGround.

Jak usunąć wpis lub stronę w WordPress

Aby usunąć cały wpis lub stronę, przesuń kursor nad tytuł wpisu/strony. Kliknij „Odrzuć” z wyświetlonych opcji. Klikając „Odrzuć” przenosisz całą stronę/wpis do kosza.

Usuwanie strony lub wpisu z folderu kosza

Aby usunąć strony/wpisy przeniesione do kosza, kliknij ”Kosz” nad listą stron/wpisów. Możesz użyć dwóch sposobów na trwałe usunięcie. Pierwszym z nich jest przesunięcie kursora na nazwę strony/wpisu.

WordPress vymazanie článku
Usuwanie wpisu

Zobaczysz dwie opcje: „Przywróć” i „Usuń na zawsze”. Po kliknięciu linku „Usuń na zawsze” usuniesz wybraną stronę/wpis z kosza. Jeśli klikniesz „Przywróć”, wybrana strona lub wpis zostaną przywrócone.

💡 Wskazówka dotycząca motywów: Z motywów premium mam dobre doświadczenia z motywami Divi, Avada i Kreator Stron Elementor.

Przywróć lub usuń na zawsze

Jeśli w koszu znajduje się wiele wpisów lub stron, możesz usunąć lub przywrócić wiele wpisów jednocześnie. Zaznacz pole wyboru dla wybranych elementów. Następnie kliknij przycisk „Akcje masowe” i wybierz akcję, którą chcesz wykonać.

Pamiętaj, aby kliknąć przycisk „Zastosuj”. Jeśli chcesz usunąć wszystkie wpisy i strony znajdujące się w koszu, możesz również po prostu nacisnąć przycisk „Opróżnij kosz”.

💡 Chcesz szybszą ⏱ stronę? Szybkość witryny jest ważna zarówno dla odwiedzających, jak i dla SEO. Najlepsze wyniki uzyskałem dzięki wtyczce WP Rocket, którą gorąco polecam.
Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wesprzyj mnie jego udostępnianiem. 👍
WordPress Návod v PDF

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj