Jak zrobić udany biznes online?

Świat online z offline jest połączony jak nigdy dotąd. Ying-Yang, w którym jedno nie istnieje bez drugiego. Ostatnio zostałem zaatakowany przez szereg artykułów, w których dowiaduję się szeregu „gwarantowanych wskazówek”, co zrobić, aby czuć się sukcesem i odnosić sukcesy w prawdziwym życiu. Wszyscy wiemy, jak działają takie gwarantowane porady. Nie tylko przeczytanie takich wskazówek przekona nas o sobie. W szczególności powinniśmy być przekonani o sobie.

Jednym z filarów, na których budujesz swój biznes, jest WordPress . To jednak tylko jeden zestaw z wielkiej spuścizny po sukcesie Twojej marki. Dla tych z nas, którzy poruszają się w środowisku online, a naszą codzienną częścią jest WordPress i (praca z) nim, istnieje kilka zasad, których możemy przestrzegać.

Podstawowym problemem, który powoduje, że wiele osób wpada w niekończącą się i irytującą karuzelę, polega na tym, że starają się robić wszystko sami. Myślą, że sobie z tym poradzą, zaoszczędzą pieniądze i nie muszą się martwić, że ktoś nie wykonuje swojej pracy wystarczająco dobrze. Może znalazłeś się w tych zdaniach.

Jak odnieść sukces w biznesie online?

Znajdź swój system

Nie bój się dzielić zadań między więcej osób i budować zdolny i przesiąknięty zespół ludzi. Policz to. Outsourcing i rozsądne delegowanie zadań może sprawić, że Twój biznes będzie się rozwijał znacznie szybciej, niż gdybyś tylko się wszystkim przejmował.

Nie zadziała bez strategii

Skuteczne planowanie i wyznaczanie celów biznesowych to jedna z podstawowych rzeczy, których powinieneś się nauczyć, jeśli chcesz pozostać na widoku i iść naprzód. Osiągając cele długoterminowe, przejdź od mniejszego celu do większego. Pamiętaj jednak, że Twoje wyniki muszą być mierzalne. Tylko wtedy możesz dowiedzieć się, czy zrealizowałeś swoje cele.
Strategia → sukces

Zarządzanie czasem

Po ustaleniu celów skup się na ich osiągnięciu. Wykonaj zadania niezbędne do osiągnięcia celu. Nie ma znaczenia, w jakim obszarze się znajdujesz. Dzisiejsze szybkie i gorączkowe czasy wymagają maksymalnie efektywnego wykorzystania czasu. Ważne jest, aby jak najefektywniej organizować swój czas i jak najdłużej pozostawać w „trybie produktywnym”.

Już dawno żyliśmy w czasach, gdy ludzie po prostu siedzą bezczynnie w pracy i czekają, aż „upadną”. Otrzymujemy wynagrodzenie (w większości przypadków) za rzeczywistą pracę. Dlatego postaraj się jak najefektywniej wykorzystać swój czas w pracy. To wcale nie jest łatwe. Wielu z nas zmaga się z taką prokrastynacją. Zwłaszcza jeśli nikt nie naciska na nas, aby dokończyć projekt.

Musisz nauczyć się być odpowiedzialnym i skupiać się na pracy w środowisku „biura domowego”. Jeśli pracujesz, odkasz wszystko inne i nie rozpraszaj się niepotrzebnie. Osobiście pomaga mi sporządzić listę rzeczy, które mam do zrobienia w ciągu dnia i stopniowo je odhaczać. Opłaca się zacząć od najważniejszego zadania i stopniowo kończyć na zadaniu o najniższym priorytecie.

Tworzenie treści

Podstawową zasadą jest tworzenie treści, które mają wartość . Niezależnie od tego, czy tworzysz content marketing zawodowo, czy nie. Dziś nikt nie czyta tylko pustych słów. W dzisiejszym biznesie nie możesz się nigdzie ruszyć bez wysokiej jakości marketingu treści i komunikacji w sieciach społecznościowych. Jeśli nie masz odwagi tworzyć treści, jest wielu blogerów i niezależnych copywriterów, którzy mogą sobie z tym poradzić bez żadnych problemów.

Optymalizacja SEO

Pozycjonowanie prawdopodobnie będzie istnieć przynajmniej tak długo, jak na świecie będą istniały wyszukiwarki takie jak Google i tym podobne. Dzięki WordPress za wszystkie moduły SEO, które nam pomagają. Oczywiste jest, że do ustawienia dobrego SEO nie wystarczy sam moduł. To rodzaj magii. Przeczytaj także, jakie trendy SEO były aktualne w 2015 roku. Większość wskazówek jest nadal aktualna.

Marketing mediów społecznościowych

Czy nadal uważasz, że komunikacja w sieciach społecznościowych nie jest ważna? Pomyśleć, że byłby to duży błąd, który można łatwo naprawić w przyszłości. Najnowsze statystyki sugerują, że budżet mediów społecznościowych ma wzrosnąć z 9% do 22% w ciągu pięciu lat.

Małe statystyki:

93% użytkowników w sieciach społecznościowych ufa firmie, która prezentuje się w sieciach społecznościowych

60% wszystkich nastolatków korzysta z sieci społecznościowych

56% użytkowników odczuwa silniejszy związek z firmami, które aktywnie komunikują się z nimi w sieciach społecznościowych.

Informacja zwrotna jako korzystna dla obu stron

Naucz się akceptować informacje zwrotne i konstruktywną krytykę. Zapytaj ją, kiedy tylko to możliwe. Przy każdej okazji. Informacje zwrotne pomagają Ci iść naprzód i robić rzeczy lepiej. Możesz również poprosić o opinię za pośrednictwem kilku modułów. Dzięki temu zaoszczędzisz dużo czasu.

Zasada Pareto

Nie staraj się być najlepszy we wszystkim. Skup się tylko na jednej, najwyżej trzech rzeczach i bądź najlepszy. Czy słyszałeś o zasadzie Pareto? Tak zwana zasada 80/20. Zasada ta mówi, że 80% zysku z biznesu pochodzi z 20% wysiłku włożonego w jego uzyskanie. Oznacza to, że powinieneś wskazać 20% działań, które przyniosą Ci największy zysk i zainwestować tam swoją energię.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wesprzyj mnie jego udostępnianiem. 👍
WordPress Návod v PDF

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj