Czym jest motyw potomny

Čo je to child themeMotyw potomny to motyw WordPress , dzięki któremu możesz rozszerzyć funkcjonalność i wygląd motywu, który zainstalowałeś w swojej witrynie.

Możesz go również użyć do zmiany lub dodania funkcji do oryginalnego motywu. Oryginalny temat jest nazywany tematem nadrzędnym. Nie będzie działać bez motywu nadrzędnego.

Dlaczego warto korzystać z motywu potomnego

Korzystanie z tego motywu jest przydatne , jeśli chcesz dostosować wygląd i działanie motywu nadrzędnego bez konieczności instalowania nowego motywu. Jeśli dokonałeś tych zmian bezpośrednio w swoim temacie, zostaną one nadpisane przy następnej aktualizacji. Jeśli jednak zainstalujesz je, instalując motyw podrzędny, zmiany pozostaną niezmienione po aktualizacji motywu.

Jeśli nie chcesz zmieniać funkcji, a jedynie wygląd motywu, nie musisz używać nowego motywu . Pomoże Ci w tym WordPress Customizer . WordPress Customizer to narzędzie do dostosowywania wyglądu strony. Kliknij Dostosuj na pasku narzędzi witryny, aby dostosować wygląd. Możesz również przejść do Wygląd ›Dostosuj w administracji witryny.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wesprzyj mnie jego udostępnianiem. 👍
WordPress Návod v PDF

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj