Co to jest WordCamp

Čo je to WordCampWordCamp to konferencja, ew. Spotkanie społeczności WordPress . Koncentruje się na wszystkim, co dotyczy WordPress .

Organizowany jest w wielu krajach na całym świecie. Wszyscy programiści i użytkownicy WordPress mogą uczestniczyć w WordCamp.

A co z finansowaniem WordCamp?

Konferencja ta opiera się na wolontariacie . Oznacza to, że organizatorzy, moderatorzy, prelegenci i inni wolontariusze nie otrzymują nagrody pieniężnej. Dlatego doceniajmy tych ludzi , którzy poświęcają swój czas i energię na budowanie i wspieranie społeczności.

Budżet jest zatwierdzany i kontrolowany przez Centralę . Większość środków pochodzi od sponsorów, mniejsza część ze sprzedaży biletów. Sam zysk ze sprzedaży biletów nie pokryłby kosztów lokalu, sprzętu, poczęstunku, imprez okolicznościowych itp. Dlatego też bądźmy wdzięczni sponsorowi.

Dzień Współtwórcy

WordCamp ma zwykle tak zwany Dzień Współtwórcy. Zwykle jest to dzień przed lub po samej konferencji. Podczas Dnia Współtwórcy możesz bezpośrednio uczestniczyć w tworzeniu WordPress , tłumaczeniu i innym wsparciu lokalnej społeczności.

Na Słowacji zajmujemy się głównie słowackim tłumaczeniem WordPress i wtyczek, spotkaniami w wybranych miastach i innymi rzeczami, które przyczyniają się do doskonalenia i rozpowszechniania WordPress na Słowacji.

Dlaczego warto iść do WordCamp?

WordCamp to nieformalne wydarzenie skupiające się na spotkaniach programistów i użytkowników WordPress. Jeśli interesujesz się WordPress , jest to świetna okazja do zdobycia nowej wiedzy. Możesz dowiedzieć się o nadchodzących konferencjach w Twojej okolicy na tablicy administracyjnej Twojej witryny w oknie Zdarzenia i działania WordPress lub na stronie Centrum WordCamp . Zobacz ten artykuł , aby uzyskać więcej powodów.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wesprzyj mnie jego udostępnianiem. 👍
WordPress Návod v PDF

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj