WordPress: kupony i rabaty

Używam WordPressa od lat i byłem w stanie wypróbować wiele produktów i usług premium. Z własnego doświadczenia wiem, że dla nowych użytkowników WordPress wiele z tych produktów jest zbyt drogich, więc zrobiłem kolekcję kuponów i rabatów WordPress.

Hosting

home-pl

home.pl

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu Home.pl pozostaje najlepszym wyborem dla małych firm i dużych korporacji w Polsce. Obsługują ponad 37 000 klientów i zasilają ponad 50% witryn w całym kraju.

Szablony i wtyczki

Logo Divi

Divi (Elegant Themes)

87 motywów z Elegant Themes wraz z motywem Divi, builderem i wtyczkami. Około 1 euro za motyw.

Logo ThemeforestThemeforest

Największy sklep z motywami premium. To miejsce, gdzie najczęściej zdobywam tematycznie specjalistyczne motywy dla moich klientów.

Logo Avada

Avada

Najlepiej sprzedający się motyw wielofunkcyjny. Udało mi się również skomponować wiele udanych stron internetowych. Kosztuje około 53 euro.

[wpcd_coupon id=11869 templatemonster]

[wpcd_coupon id=11872 monsterone]

Logo WP RocketWP Rocket

Wtyczka pamięci podręcznej premium, która działa najlepiej dla mnie. Używam jej również na moim blogu. Osiągnąłem dzięki temu większe przyspieszenie niż konkurencyjne alternatywy.

Logo SucuriSucuri

Wtyczka premium, która zapewnia w pełni funkcjonalny program antywirusowy i zaporę dla witryny.

Logo WPMLWPML

Wtyczka premium, która pozwala zarządzać treściami wielojęzycznymi w WordPressie. Używam go do wszystkich projektów wielojęzycznych.

Logo Ninja PopupsNinja Popups

Wtyczka premium dla wyskakujących okienek. Używam go do wyświetlania wyskakującego okienka tylko wtedy, gdy użytkownik opuszcza witrynę (tzw. exit intent popup).

Logo Visual ComposerVisual Composer

Najbardziej popularny kreator stron WordPress. Jest używany przez ponad 2 miliony stron internetowych. Pozwala tworzyć atrakcyjne strony internetowe.

Logo optinmonsterOptin Monster

Najbardziej zaawansowane kompletne rozwiązanie, jakie napotkałam do zbierania wiadomości e-mail i oceny statystyk. Jest popularny wśród właścicieli dużych stron internetowych.

Logo Gravity FormsGravity Forms

Wtyczka, dzięki której nawet użytkownik nietechniczny może skompilować zaawansowane formularze z ładnym wyglądem.

Warfare - WordPress Social Sharing Plugin Warfare – Social Sharing

Wtyczka do przeglądania przycisków udostępniania. Niezwykłe jest to, że pokazuje liczbę akcji dla wszystkich sieci społecznościowych, co znacznie zwiększa dowód społeczny (postrzegana wartość treści przez czytelników). Dlatego też użyłem go tutaj na blogu.

Będę regularnie aktualizować tę listę.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wesprzyj mnie jego udostępnianiem. 👍
WordPress Návod v PDF

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj