WordPress jest na kursie

0

Dlaczego piszemy o WordPress i co ważniejsze, dlaczego robimy to sami ? Ponieważ platforma WordPress zawiera wszystkie najlepsze funkcje open source , o których tak dużo rozmawialiśmy!

Każdy, kto może kliknąć ikonę przeglądarki i wpisać www.google.com , musi po chwili uświadomić sobie, że WordPress jest jednostką wśród blogowych systemów CMS i zapewnia wysoki stopień skalowalności, pierwszorzędną ochronę przed spamem i wysoki stopień dostosowania, a nie tylko poprzez moduły i motywy. Rzućmy się jednak w konkrety.

Dlaczego WordPress jest tak interesujący do projektowania stron internetowych?

Prostota i nacisk na treść sprawiają, że WordPress jest innym systemem zarządzania treścią na kilka sposobów. Ludzie lubią rozwiązania, które zajmują minimum czasu i po prostu działają po instalacji. W WordPress wielu użytkowników docenia fakt, że nie muszą się martwić o nic poza publikowaniem swoich pomysłów.

 • Fakty i liczby — WordPress znalazł swoje miejsce na świecie i obsługuje prawie jedną czwartą wszystkich nowych stron internetowych. Ponadto jest używany na dwóch trzecich strony, która plasuje się wśród milionów najczęściej odwiedzanych i najbardziej znanych. WordPress wybrał również dla swoich witryn znane nazwiska, takie jak Sony czy CNN. WordPress jest wdrożony w ponad 50 milionach witryn na całym świecie i przeszedł 9 lat aktywnego rozwoju od 2003 roku, dając Ci pewność, że korzystasz z jednego z najlepszych CMS-ów na rynku.
 • Łatwość obsługi – Interfejs użytkownika jest wystarczająco przejrzysty, a jednocześnie intuicyjny. Użytkownik może jednym kliknięciem obsłużyć podstawowe zadania. Ponadto wszystko jest otulone wzorem w przyjemnych kolorach i możesz wybierać spośród kilku wariantów.
 • Przystosowany do pisania i publikowania — pisząc treści w WordPress , czujesz się tak, jakbyś robił to w edytorze desktopowym. Po opublikowaniu Twojego tekstu system zadba o wyświetlenie go w najbardziej odpowiednim formacie i przyciągnięcie czytelników, którzy mogą być informowani o nowych treściach przez kilka kanałów (RSS i tym podobne). WordPress to po prostu nie tylko strona internetowa, ale kompleksowa platforma wydawnicza.
 • Wsparcie społeczności – WordPress jest wspierany przez ogromną grupę ludzi, którzy wspólnie wyznaczyli nowy trend w publikowaniu informacji w Internecie. Ta społeczność to samoczynnie działający ekosystem, który stopniowo zbudował się wokół odnoszącego sukcesy i stale rozwijającego się systemu zarządzania treścią. Setki współtwórców kodu i miliony użytkowników na całym świecie mówią o jego jakości i wyjątkowości.

Treść jest tutaj królem

 • Edytor QWERTY z funkcją sprawdzania pisowni i gramatyki, współpracy i podglądu.
 • Oprócz zwykłych treści możesz dodawać do swojej witryny multimedia – obrazy, wideo, muzykę i dokumenty. Biblioteka multimedialna służy również do prostego zarządzania.
 • Nieprzerwane pisanie, w którym wszystko, co niepotrzebne, dosłownie znika, a Ty zostajesz z samym tekstem.
 • Automatyczne zapisywanie i za każdym razem, gdy zapiszesz ręcznie, twórz aktualną wersję posta, do której możesz wrócić w dowolnym momencie.
 • Terminy publikacji umożliwiają publikację w wymaganym czasie, bez dalszych działań z Twojej strony.
 • Pisz i sprawdzaj zawartość swojej witryny z dowolnego miejsca dzięki aplikacjom mobilnym lub możliwości publikacji przez e-mail .

Załadowany przydatną funkcjonalnością

 • Zwiększ dopłatę do swojej witryny dzięki pełnej obsłudze motywów, takich jak unikalne skórki i szablony treści.
 • Organizacja treści według czasu, autora lub innych taksonomii (kategorie, tagi…).
 • Każde wpisane słowo można łatwo wyszukać dzięki zintegrowanemu systemowi wyszukiwania.
 • Dobrze czytelny adres URL jest przydatny zarówno dla odwiedzających, jak i dla SEO . WordPress sam o to zadba.
 • Nie będziesz mieć również problemów z czcionkami i znakami specjalnymi dzięki zastosowaniu Texturize, które może automatycznie przetwarzać nienaturalne znaki, takie jak cudzysłowy, apostrofy, przecinki i różne inne symbole internetowe i konwertować je na poprawne znaki HTML.
 • WordPress jest obecnie dostępny w 60 różnych językach , dzięki czemu poczujesz się jeszcze bardziej jak w domu.
 • Możesz obsłużyć dużą liczbę zadań administracyjnych za pomocą prostego ruchu myszy, więc nie musisz się martwić, jeśli komputery nie są jednym z obszarów, którymi zarządzasz profesjonalnie.
 • Twoja witryna może mieć praktycznie nieograniczoną liczbę użytkowników o różnym stopniu przywilejów i przywilejów.

Przetestowane i zatwierdzone

 • Cała funkcjonalność jest dostępna od razu po krótkiej i naprawdę prostej instalacji.
 • WordPress ma społeczność różnych profesjonalnych programistów, naukowców i entuzjastów pracujących razem nad wprowadzaniem nowych funkcji i ulepszaniem kodu źródłowego. Cykl rozwoju nowych wersji jest naprawdę krótki, a aktualizacje zabezpieczeń pojawiają się niemal natychmiast po wykryciu problemu. Międzynarodowa społeczność użytkowników jest gotowa do pomocy w każdej chwili.
Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wesprzyj mnie jego udostępnianiem. 👍
WordPress Návod v PDF

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj