Monarch – udostępnianie treści i serwisy społecznościowe

0

monarch-design-hero

Media społecznościowe są na szczycie komunikacji marketingowej. Moduł udostępniania społecznościowego Monarch jest już na wyższym poziomie. Umożliwia udostępnianie stron internetowych w ponad 20 sieciach społecznościowych. Ponadto możesz umieścić ikony udostępniania w 5 różnych miejscach. Najczęstsze to np. pasek boczny, umieszczany nad lub pod tekstem, bezpośrednio na treści obrazów lub filmów.

Floating sidebar

Pasek boczny – Pływający pasek boczny to jeden ze sposobów dodawania ikon serwisów społecznościowych do dowolnej podstrony. Najlepszym sposobem umieszczania ikon obok bloga jest umieszczanie nad lub pod treścią lub oba te sposoby.

Zdjęcia i filmy należą do najczęściej udostępnianych postów. Dzięki Monarch możesz umieścić udział bezpośrednio na zdjęciu lub filmie.

Kolejną zaletą modułu jest automatyczne udostępnianie Pop-Up i Fly-In. Pracują nad bezpośrednią interakcją między siecią a czytelnikiem. Pozwalają skuteczniej zaangażować odwiedzających, jeśli witryna Ci się podoba. Jeśli czytelnik opuści stronę, starają się zwrócić jego uwagę.

monarch-dashboard

Monarch oferuje różne kształty, pozycje i efekty ikon, dzięki czemu możesz mieć pewność, że projekt Twojej witryny pozostanie nowoczesny. Jeśli zdecydujesz się na udostępnianie w wielu sieciach społecznościowych, możesz dostosować ich separację kolorów.

Twórcy pomyśleli też, że do przeglądania sieci używa się dziś urządzeń innych niż komputer. Ikony udostępniania są responsywne i świetnie wyglądają nawet na najmniejszych telefonach komórkowych.

monarch-responsive

Monarch Social Sharing to naprawdę bardzo stylowy i wielofunkcyjny moduł, który zalecamy wypróbować.

Artykuł zawiera link partnerski. Jeśli kupisz moduł Monarch na podstawie naszego artykułu, otrzymamy prowizję partnerską, która wesprze słowacką społeczność WordPress .

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wesprzyj mnie jego udostępnianiem. 👍
WordPress Návod v PDF

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj