Bloom – e-mail marketing dla WordPress

0

bloom-design-header

Bloom Email Opt-In to moduł, z którego będziesz korzystać w e-mail marketingu. Pomoże zmienić odwiedzających witrynę w lojalnych klientów. Precyzyjnie ukierunkowana treść może wybrać lub wykluczyć pojedyncze posty dla każdego, do kogo chcesz dotrzeć.

Jego elegancki wygląd, który zawiera kilka wersji konfigurowalnych szablonów, robi wrażenie. Wystarczy wybrać jeden z kilku rodzajów formularzy, których można używać w dowolnym miejscu w witrynie. Moduł oferuje aż 6 opcji, w których można go umieścić.

bloom-dashboard

Bloom, podobnie jak Monarch , zawiera Pop-Up i Fly-In, które zapewniają konkretną interakcję z klientem. Korzystając ze specjalnego formularza, będziesz przypominać odwiedzającym, kiedy czytają stronę, kiedy komentują, kiedy opuszczają lub kiedy nie byli na stronie przez długi czas. Formy wyglądają nowocześnie i można je dostosować do każdego gustu. W ustawieniach wybierasz tylko kiedy i gdzie na stronie pojawi się formularz logowania. Jeśli nie wiesz jaką formę abonamentu wybrać, możesz stworzyć różne warianty, które przetestujesz i porównasz.

bloom-abModuł oferuje integrację z 12 systemami do e-mail marketingu. Dużą zaletą jest to, że możesz wybrać nieograniczoną liczbę kont e-mail, a Bloom będzie je agregować i organizować na jednym arkuszu. Dzięki temu uzyskasz szybki przegląd wszystkich wiadomości. Bloom jest responsywny, więc możesz go używać na swoim telefonie.

bloom-providers

W dzisiejszych czasach żadna strona internetowa nie może obejść się bez odpowiedniego narzędzia do zbierania adresów e-mail, a Bloom oferuje naprawdę elegancki sposób na zrobienie tego.

Artykuł zawiera link partnerski. Jeśli kupisz moduł Bloom na podstawie naszego artykułu, otrzymamy prowizję partnerską, która wesprze słowacką społeczność WordPress .

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny? Wesprzyj mnie jego udostępnianiem. 👍
WordPress Návod v PDF

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj